A tým čeká Turnov, juniory Milevsko

O víkendu nás čeká náročný pořadatelský program. Muži přivítají na domácí palubovce Turnov. Junioři vyrazí do Milevska. Na domácí palubovce bude k vidění i 1. liga dorostenců. Starší žáci musí zamířit po oba dny do azylu do Šťáhlav. Elévové se představí na 14. ZŠ.

Muži A

V letošním ročníku se Plzeň střetla s Turnovem na jejich palubovce. I když plzeňané drželi po dvou třetinách těsné vedení, do konce se jim ho uhájit nepodařilo a domácí zvítězili 9:7. Utkání v Městské sportovní hale III začíná v neděli v 18 h.

on-line

Junioři

Juniorský tým vyrazí v rámci KB ligy do Milevska, kde se od 15 h střetnou s domácím celkem. Na domácí palubovce Plzeň po vlažné 1. třetině ovládla zápas v jeho prostřední části a dovedla jej do vítězného konce.

on-line

Dorostenci

Pořádají domácí turnaj v Městské SH III a turnaj startuje právě utkáním plzeňského celku ve 13 hodin. Čeká je souboj s osmým týmem tabulky FBC DDM Kati Kadaň. on-line

V druhém utkání se střetnou s průběžně třetím Ústím. on-line

Starší žáci

Blue pořádají v sobotu ve Šťáhlavech a jejich utkání jsou na programu: v 9:00 vs. FBŠ Plzeň bílí, 11:00 vs. Sokolov, 13:00 vs. FBŠ Slavia Plzeň, 15:00 vs. Karlovy Vary

White jsou pořadateli nedělního 3. koše tamtéž. Postupně narazí na: Rokycany (10:00), Slavii B (12:00) a Horšovský Týn (13:20).

Elévové

A konečně naše naděje. Blue pořádají na 14. ZŠ, kde budou účastni i white a black. Na turnaji bude hrát celkem 8 týmů a zahrají na dvě skupiny, každý s každým.

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


 

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2018/19 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

Ceník Unihoc sleva dle kategorie z MOC 
Ceník Zone sleva dle kategorie z MOC
Ceník MD David sleva dle kategorie z MOC

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme