Informační stránka turnajů 2019

Kralupy Open 2019

12. května 2019 - starší žáci (r. 2004 - 2005)
19. května 2019 - mladší žáci (r. 2006 - 2007)
26. května 2019 - dorostenci (r. 2002 - 2003)

Další info o turnaji včetně přihlášky najdete ZDE nebo v menu záložka AKCE


Brno Open Game 2019

20. - 23. června 2019 - elévové (r. 2008 - 2009)

Další info o turnaji včetně přihlášky najdete ZDE nebo v menu záložka AKCE


Play for Joy 2019

4. května 2019 - přípravka/elévové (r. 2008 a mladší)

Další informace o turnaji doplníme do konce týdne


FatPipe Open Junior 2019

19. května 2019 - elévové (r. 08 - 10) - 2 týmy
18. - 19. května 2019 - mladší žáci (r. 06 - 09)

Další informace o turnaji doplníme do konce týdne


NISA Open 2019

31. května - 2. června 2019 - přípravka/elévové (r. 2008 a mladší)

Další info o turnaji včetně přihlášky najdete ZDE nebo v menu záložka AKCE


Tatran Cups 2019

10. - 12. května 2019 - mladší žáci (r. 06-07)
24. - 26. května 2019 - starší žáci (r. 04-05)

Další info o turnaji najdete ZDE nebo v menu záložka AKCE


Unyp Cup 2019

6. - 8. září 2019 - dorost (r. 03-04)
7. - 8. září 2019 - starší žáci (r. 05-06)
30. srpna - 1. září - junioři (r. 01-02)

Další info o turnaji najdete ZDE nebo v menu záložka AKCE


Florbal Camp 2019

12. - 17. srpna 2019
Ročníky 2001 a mladší

Další informace o Campu najdete ZDE, přihlášku ZDE a v menu v záložce AKCE


Příměstský florbalový tábor 2019

22. - 26. července 2019
od 5 let

Další informace o táboru najdete ZDE, přihlášku ZDE a v menu v záložce AKCE


 

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


Odpadající tréninky září 

Minipřípravka Slovany
19.9. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.
31.10. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.

Přípravka/Elévové Slovany
19.9. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 15-16h - Loko I. 
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.

Mladší žáci
19.9. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 15-16:15h - Loko I.
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.

Starší žáci
16.9. - pondělí - 19-20h - Loko II.
20.9. - pátek - 18-19:30h - SG
1.10. - úterý - 16-17:15h - Loko I.

Dorost "A"
16.9. - pondělí - 20-21h - Loko II.
18.9. - středa - 18-19:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
30.10. - středa - 18-19:30h - Loko II.

Dorost "B"
16.9. - pondělí - 20-21h - Loko II.
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
1.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Junioři "A"
19.9. - čtvrtek - 20:30-22h - Loko III.
1.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
2.10. - středa - 19:30-21h - Loko I.
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.

Junioři "B"
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
1.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Muži "A"
19.9. - čtvrtek - 20:30-22h - Loko III.
20.9. - pátek - 18-19:30h - Loko II.
27.9. - pátek - 18-19:30h - Loko II.
2.10. - středa - 19:30-21h - Loko I.

Muži "B"
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2019/20 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme