Potvrzení nominace Tatran Cup 2019

Jedná se o nominační turnaj.

Nominace proběhne hlavními trenéry kategorií do 24. března 2019, poté hráč potvrdí do 10.4.2019.

Individuální účastnický poplatek 1500,- Kč, prosím, zaplaťte nejpozději do 10.4.2019 na účet č. 2800143631/2010, var. symbol: ID hráče nebo datum narození ve tvaru RRMMDD, specifický symbol: 1819008, zpráva pro příjemce: OPTC_jmenohrace. 

Účastnický poplatek zahrnuje: startovné, stravování (so: oběd, večeře, ne: snídaně a oběd), ubytování v tělocvičně 2 noci, doprava vlakem, trenérské vedení. V kalkulaci není zahrnuta sobotní snídaně každý si ji zajistí individuálně (vezme s sebou).

Stornopodmínky: Vzhledem k tomu, že se většina plateb hradí organizátorům dopředu je uhrazený účastnický poplatek nevratný. 

V měsíci květnu obdržíte na mail, který jste uvedli v potvrzení, podrobné informace včetně odjezdu a harmonogramu turnaje.

 

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


Odpadající tréninky září 

Minipřípravka Slovany
19.9. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.
31.10. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.

Přípravka/Elévové Slovany
19.9. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 15-16h - Loko I. 
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.

Mladší žáci
19.9. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 15-16:15h - Loko I.
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.

Starší žáci
16.9. - pondělí - 19-20h - Loko II.
20.9. - pátek - 18-19:30h - SG
1.10. - úterý - 16-17:15h - Loko I.

Dorost "A"
16.9. - pondělí - 20-21h - Loko II.
18.9. - středa - 18-19:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
30.10. - středa - 18-19:30h - Loko II.

Dorost "B"
16.9. - pondělí - 20-21h - Loko II.
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
1.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Junioři "A"
19.9. - čtvrtek - 20:30-22h - Loko III.
1.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
2.10. - středa - 19:30-21h - Loko I.
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.

Junioři "B"
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
1.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Muži "A"
19.9. - čtvrtek - 20:30-22h - Loko III.
20.9. - pátek - 18-19:30h - Loko II.
27.9. - pátek - 18-19:30h - Loko II.
2.10. - středa - 19:30-21h - Loko I.

Muži "B"
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2019/20 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme