Říjen 2011

Archiv článků

Muži A se otřepali z vysoké porážky

Hned den po vysoké porážce na Spartě nastoupila Plzeň v domácím utkáním proti ještěrům z Paskova. A reparát se povedl. Kdo přišel v sobotu vpodvečer do městské sportovní haly nelitoval. Diváci viděli hned 15 branek.

Mladší žáci A se představili ve Varech

V neděli 30. října se družstvo mladších žáků A vypravilo do Karlových Varů na další ligový turnaj. Vedle týmu domácích Hurikánů nás čekala hned dvě plzeňská družstva.

Nemoci nám pořádně pročesaly sestavu, na poslední chvíli jsme povolali gólmana elévů a pár dalších jeho spoluhráčů. Nakonec jsme dorazili v následující sestavě:

Elévové do poslední minuty válčili o první místo

V sobotu 29. října se tým elévů vypravil až do dalekých Karlových Varů. Po mírných komplikacích s hledáním haly jsme na místo určení dorazili v následující sestavě:

Brankáři: Martin Bezděk, Tomáš Kmoch, Obránci: Jan Faitenhanzl, Milan Krátký, Jan Špelina, Tomáš Otta, Jan Beran a Josef Tišer, Útočníci: Petr Majer, Tomáš Holeček, Tomáš Zajíc, Tomáš Hrbek, Michal Čerepjuk, Roman Vaník, Ondřej Merkun a Dominik Dolejš

Muži A: Sparta deklasovala Plzeň

Páteční slavnostní den byl vyhrazen 6. kolu 1. ligy mužů. Plzeň zavítala na půdu vedoucího celku, pražské Sparty. Ta potvrdila roli favorita a deklasovala Plzeň 11:2. Další klání soutěže je připraveno na zítra. Plzeň přivítá na domácí palubovce v hale Lokomotivy Paskov Saurians. Utkání začíná v 17 h a všichni jste srdečně zváni.

Reportáž muži A Kladno vs. Plzeň

 Do Kladna odjelo plzeňské FBC sice oslabené o zraněného Tomáše Abrháma a omluveného Jakuba Hrabíka, zato čerstvě vybavené zbrusu novým týmovým tranzistorákem k přehrávání oblíbených předzápasových fláků.

Samotný zápas začal ve svižném tempu s několika šancemi a jistými zákroky brankářů na obou stranách. Plzeň si už v 5. minutě odbyla své „oblíbené“ vyloučení za špatné střídání, které si však také svědomitě a bez výrazných potíží ubránila.

Dorostenci získali důležitých 6 bodů

Tento víkend se dorostenci představili v plzeňské hale Slavia VŠ Plzeň, kde měli za úkol odvézt si všech 6 bodů. Jejich soupeřem byly týmy Tachova a Domažlic. Po prvním turnaji ztráceli plzeňští 2 body na vedoucí Stod a bylo nutné neztratit už zbytečně další body.
Sestava:
Brankář: Pavel Kupčík

Nápověda k vytváření účtů na klubových stránkách

Vzhledem k rozšiřující se hráčské základně a i pokroku technologií jsme se rozhodli od sezóny 2011/2012 zefektivnit fungování oddílu pomocí našich klubových stránek. Každý člen bude mít vytvořen svůj vlastní účet, kde budou neveřejně uloženy jeho údaje.

Proč tohle všechno?

Doba, kdy veškerou administrativu zvládal jeden jediný člověk, je již nenávratně pryč. Už u nás netrénuje dvacet nebo třicet lidí, ale počet jde do stovek. Správa oddílu se tedy postupem času stala velmi zdlouhavou a neefektivní.

Od nového systému si navíc slibujeme zlepšení komunikace mezi hráči, rodiči hráčů a trenéry a tím také zlepšení služeb, které poskytujeme.

Věříme proto, že si každý člen najde tu chvilku a zaregistruje sebe (případně své dítě) do našeho systému.

Co systém přinese?

  • Přehlednost - každý hráč bude přidán na soupisku svého týmu.
  • Komunikace - pokud odpadne trénink, budou potřeba rozeslat informace k turnaji, trenér rozešle jednoduše hromadný mail všem svým členům; okamžitý přístup trenéra ke kontaktním údajům (které už neleží jen někde v šuplíku) také zrychlý tok informací.
  • Pravdivost informací - Vy sami nejlépe víte, kde bydlíte, jaký máte telefon, mail apod. Nemusíte to nikde nahlašovat (snad až na telefon, pokud si s trenéry pravidelně voláte/píšete), stačí párkrát kliknout.
  • Docházka - rodiče budou moci sledovat docházku svého dítěte a další informace z tréninků.
  • Přihlašování se na akce - přihlašování na soustředění a další akce je možné pouze elektronickou formou.
  • Další funkce - postupně budou přidávány další užitečné funkce.

Návody

Můžeme rozlišit dva typy registrací.

  1. Registrace rodiče a dítěte
  2. Registrace hráče

Následují popisy s obrázky, jak dosáhnout krok za krokem správné registrace.

1. Registrace rodiče a dítěte

Budeme předpokládat, že ještě účet nemáte, pokud jej máte, můžete se na něj přihlásit a z Vašeho účtu bude vytvořen rodičovský, postup bude velmi podobný.

1. Kliněte na Nábory nových hráčů v menu FBC Plzeň v horní části stránek podle obrázku.

nabory novych hracu

nebo na tento odkaz: Nábory nových hráčů

2. Objeví se text s informacemi a mimo jiné i odkaz pro registraci (zvýrazněný).

odkaz na registraci

3. Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na registrační formulář pro rodiče.
Pokud jste již přihlášeni, neukáže se Vám pole pro zadání nového uživatelského jména. Namísto registrace nového rodiče bude Váš účet převedený na rodičovský. Tento postup je tedy možné použít pro povýšení existujícího běžného uživatelského účtu (hráče nebo fanouška) na účet rodiče/zákonného zástupce.

Ve formuláři vyplňte požadované údaje (s hvězdičkou) a klikněte na Uložit.

rodic formular

4. Obejví se Vám potvrzující výpis a budete informováni o dalším postupu.

potvrzení

5. Do Vašeho mailu dorazí zpráva. Pokud nedorazí do 60 minut, zkuste se podívat do složky SPAM, jestli není náhodou tam. Je také možné, že jste zadali chybně svůj e-mail, v takovém případě napište e-mail na info@florbal-plzen.cz, registraci opravíme ručně a poté budete moci pokračovat dalším bodem.

6. Administrátor Vaši žádost schválí většinou do několika hodin. Pak Vám dorazí další mail. V něm bude odkaz, pomocí kterého se přihlásíte na stránky.

mail2

7. Objeví se Vám následující stránka. Pozor, pokud jste již přihlášení pod jiným účtem, nedojde k novému přihlášení a zůstanete přihlášení pod starým účtem.

Klkiněte na Přihlásit se.

log

8. Nyní se nacházíte na stránce s nastavením Vašeho účtu. Nastavte si heslo. Pro uložení hesla nezapomeňte sjet na stránce dolů a dát Uložit. Na kartě mé osobní údaje (nahoře) si pak můžete měnit údaje zadané při registraci.

nastaveni

9. Nyní je třeba zaregistrovat dítě. Ujistěte se, že jste přihlášeni - dole v patičce stránky uvidíte blok podobný tomuto.

prihlasen

Pokud nejste přihlášeni, přihlašte se. To, že nejste přihlášení, poznáte podle toho, že namísto bloku se svým uživatelským jménem (viz předchozí obrázek) uvidíte na stejném místě přihlašovací nabídku (viz další obrázek).

10. Přejděte na stejnou stránku Nábory nových hráčů, kde jste začínali se svojí registrací a tentokrát vyberte Registrace hráčů.

registrace hrac

11. Nyní se objeví formulář pro registraci Vašeho dítěte. Vyplňte všechny povinné údaje (s hvězdičkou). Použijte emailovou adresu odlišnou od Vaší emailové adresy.

Pozn.: Jestliže je Vaše dítě tak malé, že ještě nemá vlastní emailovou adresu, bývá nejsnažší použití takzvaného aliasu nebo založení nové emailové schránky a nastavení přeposílání všech emailů do Vaší (rodičovské) schránky.

Nepovinné údaje nemusíte vyplňovat, ale některé by bylo vhodné dodat. Držení hole je jasné, číslo raději nevyplňujte, to si později může vyplnit dítě nebo trenér, až mu bude přiděleno.

Velikost dresu pro sezónu vyplnit pouze v případě, že si velikost dresu dítě otestovalo u trenéra.

Určitě napiště družstvo, kam plánujete chodit (pomůže to při evidenci nových hráčů).

Číslo ČFbU získáte až s registrací do florbalové unie. S tou pak získáte plastovou kartičku (velikost platební karty), kde je uvedeno vaše číslo (na kartě jsou dvě čísla, tak to kratší). Tento údaj je dobré vyplnit u všech hráčů, kteří chodí do starších žáků a výše. Od této kategorie totiž unie zpracovává statistiky a z našich stránek pak pomocí vyplňěného čísla povede odkaz na unijní statistiky.

info hrac

12. Po uložení informací je hotovo - Vy i Vaše dítě jste zaregistrovaní v systému FBC Plzeň. Děkujeme Vám za spolupráci.

Tímto postupem byli vytvořené dvě registrace (rodiče a dítěte) a navíc vznikl Váš uživatelský účet (po přihlášení máte přístup k informacím o Vašem dítěti). Účet dítěte nebyl vytvořen. Někteří trenéři by byli rádi, pokud by mělo i dítě vytvořen svůj vlastní hráčský účet (jedná se především o A-týmy od mladších žáků výše). Proč? Jen ten, kdo vlastní uživatelský účet, si může sám upravovat informace ve svém profilu. Jestli je dítě příliš malé na to, aby se na přihlašovalo na web, účet je zatím zbytečný.

Pokud chcete vytvořit i účet Vašemu dítěti-hráči, postupujte dále podle návodu 2.

2. Registrace hráče

Tento návod je určen pro registraci hráče ať už v případě, že je hráč nezletilý (a navázán na s rodičovský účet), nebo zletilý (a registruje se sám). Předpokládejme, že nikdo na Vašem počítači není přihlášen na stránkách FBC Plzeň. Pokud je, odhlašte ho.

1. Měli byste vidět někde vpravo dole přihlašovací formulář. Zadejte Vytvořit nový účet.

2. Otevře se vám registrační formulář, kde vyplníte název účtu a platný email. Pokud jste rodič a vytváříte účet svému dítěti, použijte ten samý email, který jste uvedli při registraci své ratolesti. Pozor, nejedná se o Vaší (rodičovskou) e-mailovou adresu, ale o adresu dítěte!

3. Nyní je postup prakticky stejný jako v případě registrace rodiče od bodu 4. Proto pokračujte v postupu až do bodu 8. V nastavení účtu si hráči doplní mé osobní údaje a mé údaje v hráčské databázi.

Děkujeme všem, kteří obětovali kousek svého času a registraci provedli. Vážíme si toho.

Jednotlivé stránky návodu se mohou měnit s vývojem webu, proto ne všechny obrázky musí být akutální.

"A" tým - proti Kladnu asi nejlepší výkon v této sezóně

 Plzeňáci rychle zapomněli na domácí prohru se Žďárem a v Kladně předvedli výborný výkon. První třetinu sice prohráli 0:1. Ale další dvě třetiny už byli v roli hostů, kdy druhou třetiny vyhráli 2:0 a třetí dokonce 3:0. 
Z kladna si tedy odváží 3 body a momentálně okupují čtvrté místo v tabulce. 
Podrobnosti k zápasu připravujeme ... 

Mladší žáci A vyválčili další výhru v turnaji

Mladší žáci A se v sobotu 22. 10. 2011 představili v hale Lokomotiva Plzeň, kde před zraky svých rodičů sehráli další tři soutěžní utkání. Soupeři jim byla družstva FBC APM Automotive Kdyně, FBC Go-Go Horšovský Týn a DDM Stod.

Na turnaj jsme vyrazili s 16 hráči (z toho jeden gólman).

Brankář: Petr Procházka

Útok: Matěj Vošta, David Rybnikár, Matěj Surák, Jiří Lauber, Jakub Javorský, Vojtěch Baštýř, Tomáš Holeček (E), Michal Walter (E), Tomáš Zajíc (E)

Překvapí Plzeň v sobotu na hřišti Kladna?

Plzeňští se již podruhé v tomto roce utkají s Kladnem. V prvním případě se ale jednalo o přípravný zápas, ve kterém Plzeň prohrála vysoko 1:7.
Kladnu ale začátek soutěže vůbec nevyšel a nálepku aspiranta na postup zatím nepotvrzuje. Nutno podotknout, že mělo dost těžký los (Vinohrady, Sparta, Znojmo). Jediné body si připsalo s pražským Startem (8:3). V utkání s Plzní je papírově zkušené Kladno favoritem. Plzeň už ale dokázala obrat o body Náchod, Litvínov i Havlíčkův Brod a určitě udělá všechno proto, aby se to povedlo.  

Junioři A nezaváhali. Na první místo ztrácí už jen 1 bod.

V neděli 9.10. měli plzeňští junioři v plánu páté a šesté kolo 2.ligy juniorů. Modrobílí tentokrát nemuseli cestovat nikam. Turnaj se odehrál v hale Lokomotivy Plzeň. V cestě stáli dva soupeři, a sice USK Slavie Ústí n/L a 1.FBC DDM Děčín.

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Archiv článků

Listopad 2006 (9) Leden 2007 (32) Únor 2007 (4) Březen 2007 (27) Duben 2007 (46) Květen 2007 (3) Červen 2007 (5) Červenec 2007 (4) Září 2007 (1) Říjen 2007 (21) Listopad 2007 (10) Prosinec 2007 (9) Leden 2008 (13) Únor 2008 (8) Březen 2008 (4) Duben 2008 (37) Květen 2008 (5) Červen 2008 (1) Červenec 2008 (3) Srpen 2008 (3) Září 2008 (6) Říjen 2008 (17) Listopad 2008 (10) Prosinec 2008 (4) Leden 2009 (8) Únor 2009 (31) Březen 2009 (19) Duben 2009 (9) Květen 2009 (3) Červen 2009 (5) Červenec 2009 (3) Srpen 2009 (5) Září 2009 (12) Říjen 2009 (10) Listopad 2009 (15) Prosinec 2009 (11) Leden 2010 (1) Únor 2010 (4) Březen 2010 (7) Duben 2010 (11) Květen 2010 (5) Červen 2010 (2) Červenec 2010 (4) Srpen 2010 (5) Září 2010 (7) Říjen 2010 (19) Listopad 2010 (14) Prosinec 2010 (23) Leden 2011 (10) Únor 2011 (15) Březen 2011 (20) Duben 2011 (16) Květen 2011 (23) Červen 2011 (7) Červenec 2011 (4) Srpen 2011 (10) Září 2011 (25) Říjen 2011 (17) Listopad 2011 (12) Prosinec 2011 (8) Leden 2012 (12) Únor 2012 (9) Březen 2012 (16) Duben 2012 (13) Květen 2012 (9) Červen 2012 (8) Srpen 2012 (3) Září 2012 (16) Říjen 2012 (13) Listopad 2012 (13) Prosinec 2012 (11) Leden 2013 (26) Únor 2013 (20) Březen 2013 (27) Duben 2013 (23) Květen 2013 (18) Červen 2013 (12) Červenec 2013 (15) Srpen 2013 (11) Září 2013 (15) Říjen 2013 (25) Listopad 2013 (18) Prosinec 2013 (19) Leden 2014 (18) Únor 2014 (23) Březen 2014 (26) Duben 2014 (9) Květen 2014 (14) Červen 2014 (12) Červenec 2014 (8) Srpen 2014 (14) Září 2014 (27) Říjen 2014 (30) Listopad 2014 (25) Prosinec 2014 (14) Leden 2015 (30) Únor 2015 (26) Březen 2015 (28) Duben 2015 (21) Květen 2015 (13) Červen 2015 (15) Červenec 2015 (5) Srpen 2015 (8) Září 2015 (22) Říjen 2015 (28) Listopad 2015 (31) Prosinec 2015 (24) Leden 2016 (32) Únor 2016 (32) Březen 2016 (24) Duben 2016 (17) Květen 2016 (13) Červen 2016 (10) Červenec 2016 (4) Srpen 2016 (6) Září 2016 (21) Říjen 2016 (24) Listopad 2016 (15) Prosinec 2016 (9) Leden 2017 (17) Únor 2017 (14) Březen 2017 (27) Duben 2017 (12) Květen 2017 (3) Červen 2017 (6) Červenec 2017 (4) Srpen 2017 (6) Září 2017 (18) Říjen 2017 (19) Listopad 2017 (21) Prosinec 2017 (15) Leden 2018 (15) Únor 2018 (13) Březen 2018 (15) Duben 2018 (7) Květen 2018 (4) Červen 2018 (2) Srpen 2018 (4) Září 2018 (14) Říjen 2018 (26) Listopad 2018 (25) Prosinec 2018 (11) Leden 2019 (9) Únor 2019 (12) Březen 2019 (9) Duben 2019 (8) Květen 2019 (6) Červen 2019 (4) Červenec 2019 (3) Srpen 2019 (3) Září 2019 (13) Říjen 2019 (11) Listopad 2019 (8) Prosinec 2019 (8) Leden 2020 (7) Únor 2020 (4)

Aktuality


Odpadající tréninky 

Mladší žáci
24.2. pondělí - 17:30-19h - Roudná

Starší žáci
24.2. pondělí - 19-20h - Loko II.

Dorostenci "A" 
24.2. pondělí - 20-21h - Loko II.

Dorostenci "B"
24.2. pondělí - 20-21h - Loko II.

Junioři "A"
27.2. čtvrtek - 20:30-22h - Loko III.

Muži "A"
21.2. - pátek - 18-19:30h - Loko II.
27.2. čtvrtek - 20:30-22h - Loko III.


Termín Florbal campu 2020
10. - 15.8.2020

Termín Příměstského kempu 2020
6. - 10.7.2020

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2019/20 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme