Červenec 2014

Archiv článků

Muži FBC znají soupeře pro Czech Open

V pátek 24.07. byl rozlosován letní mezinárodní florbalový turnaj Czech Open. Již tradiční letní akce se v Praze zúčastní i náš klub. V dvojčlenném zastoupení budou naši borci z řad "A" i "B" týmu bojovat ve dvou týmech.

Nová kategorie v FBC Plzeň - ŽENY

Do nové sezony vstupuje náš klub s novou kategorii.

Otevíráme kategorii ŽEN !

Naše ženy budou hrát pražskou soutěž. Konkrétně se jedná o PH+SČ ligu žen.

 

Tato soutěž se hraje ve středočeském kraji, a tak nebude velký problém s cestováním. Náš celek bude hrát skupinu A.

 

Skupina A - týmy:

FBC Plzeň mělo zastoupení na South Bohemia Cupu v J. Hradci

O uplynulém víkendu se v jižních Čechách v Jindřichově Hradci uskutečnil 3. ročník mezinárodního florbalového turnaje South Bohemia Sika Cup. V rámci výběru Jihočeské reprezentace se objevili i tři naši hráči, kteří předvedli velice kvalitní výkony.

DINO OPEN 2014 - 1.den

Dnes začal turnaj s názvem Dino Open 2014.

Představily se mužské celky. Zítra začíná pouť i pro ženské celky.

 

 

Výsledky:

15:30 18. 7. Lokomotiva II. - B "Šmejd" 2002 vs. FBC Plzeň  (0:2)

17:30 18. 7. Lokomotiva II. - B FBC Plzeň Fbc vs. Go-Go Horšovský Týn (2:1)


Naše ženy se zítra utkají ve velmi těžké skupině:

Skupina A

FBC Masterstick

SKMG Staňkov 

IBK Kozy ven! 

Šmoulové

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Archiv článků

Listopad 2006 (9) Leden 2007 (32) Únor 2007 (4) Březen 2007 (27) Duben 2007 (46) Květen 2007 (3) Červen 2007 (5) Červenec 2007 (4) Září 2007 (1) Říjen 2007 (21) Listopad 2007 (10) Prosinec 2007 (9) Leden 2008 (13) Únor 2008 (8) Březen 2008 (4) Duben 2008 (37) Květen 2008 (5) Červen 2008 (1) Červenec 2008 (3) Srpen 2008 (3) Září 2008 (6) Říjen 2008 (17) Listopad 2008 (10) Prosinec 2008 (4) Leden 2009 (8) Únor 2009 (31) Březen 2009 (19) Duben 2009 (9) Květen 2009 (3) Červen 2009 (5) Červenec 2009 (3) Srpen 2009 (5) Září 2009 (12) Říjen 2009 (10) Listopad 2009 (15) Prosinec 2009 (11) Leden 2010 (1) Únor 2010 (4) Březen 2010 (7) Duben 2010 (11) Květen 2010 (5) Červen 2010 (2) Červenec 2010 (4) Srpen 2010 (5) Září 2010 (7) Říjen 2010 (19) Listopad 2010 (14) Prosinec 2010 (23) Leden 2011 (10) Únor 2011 (15) Březen 2011 (20) Duben 2011 (16) Květen 2011 (23) Červen 2011 (7) Červenec 2011 (4) Srpen 2011 (10) Září 2011 (25) Říjen 2011 (17) Listopad 2011 (12) Prosinec 2011 (8) Leden 2012 (12) Únor 2012 (9) Březen 2012 (16) Duben 2012 (13) Květen 2012 (9) Červen 2012 (8) Srpen 2012 (3) Září 2012 (16) Říjen 2012 (13) Listopad 2012 (13) Prosinec 2012 (11) Leden 2013 (26) Únor 2013 (20) Březen 2013 (27) Duben 2013 (23) Květen 2013 (18) Červen 2013 (12) Červenec 2013 (15) Srpen 2013 (11) Září 2013 (15) Říjen 2013 (25) Listopad 2013 (18) Prosinec 2013 (19) Leden 2014 (18) Únor 2014 (23) Březen 2014 (26) Duben 2014 (9) Květen 2014 (14) Červen 2014 (12) Červenec 2014 (8) Srpen 2014 (14) Září 2014 (27) Říjen 2014 (30) Listopad 2014 (25) Prosinec 2014 (14) Leden 2015 (30) Únor 2015 (26) Březen 2015 (28) Duben 2015 (21) Květen 2015 (13) Červen 2015 (15) Červenec 2015 (5) Srpen 2015 (8) Září 2015 (22) Říjen 2015 (28) Listopad 2015 (31) Prosinec 2015 (24) Leden 2016 (32) Únor 2016 (32) Březen 2016 (24) Duben 2016 (17) Květen 2016 (13) Červen 2016 (10) Červenec 2016 (4) Srpen 2016 (6) Září 2016 (21) Říjen 2016 (24) Listopad 2016 (15) Prosinec 2016 (9) Leden 2017 (17) Únor 2017 (14) Březen 2017 (27) Duben 2017 (12) Květen 2017 (3) Červen 2017 (6) Červenec 2017 (4) Srpen 2017 (6) Září 2017 (18) Říjen 2017 (19) Listopad 2017 (21) Prosinec 2017 (15) Leden 2018 (15) Únor 2018 (13) Březen 2018 (15) Duben 2018 (7) Květen 2018 (4) Červen 2018 (2) Srpen 2018 (4) Září 2018 (14) Říjen 2018 (26) Listopad 2018 (25) Prosinec 2018 (11) Leden 2019 (9) Únor 2019 (12) Březen 2019 (9) Duben 2019 (8) Květen 2019 (6) Červen 2019 (4) Červenec 2019 (3) Srpen 2019 (3) Září 2019 (13) Říjen 2019 (4)

Aktuality


Odpadající tréninky 

Minipřípravka Slovany
31.10. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.

Přípravka/Elévové Slovany
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.

Mladší žáci
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.

Dorost "A"
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
30.10. - středa - 18-19:30h - Loko II.

Dorost "B"
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Junioři "A"
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
20.11. - středa - 19:30-21:00h - Loko I.
28.11. - čtvrtek - 20:30-22:00h - Loko III.

Junioři "B"
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Muži "A"
1.11. - pátek - 18:00-19:30h - Loko II.
8.11. - pátek - 18:00-19:30h - Loko II.
15.11. - pátek - 18:00-19:30h - Loko II.
20.11. - středa - 19:30-21:00h - Loko I.
28.11. - čtvrtek - 20:30-22:00h - Loko III.
29.11. - pátek - 18:00-19:30h - Loko II.

Muži "B"
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2019/20 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme