Tento víkend se zadařilo pouze starším žákům. Herní projev juniorů se zápas od zápasu zlepšuje, ale na své tři body stále čekají. Muži se bohužel stále nemohou vzpamatovat a po další prohře se v tabulce propadli až na šesté místo.
Muže čeká nelehký zápas, kdy se budou muset vzpamatovat. Na domácím zápase nás čekají dokonce dvě doprovodné akce! Junioři hrají netradičně tři zápasy během jednovo víkendu.
Tento víkend rozhodně patří mezi ty méně povedené. Muži utrpěli největší porážku této i předchozí sezony. Ženy stále čekají na svou první výhru, to samé junioři.
O víkendu nás čeká náš malý souboj o to, zda i nadále zůstaneme na domácí palubovce neporaženi. Dále se konají turnaje stržů, mlžů, juni B a dokonce tří elévků.
Průběžné první místo tabulky Národní ligy skupiny západ patří nám! O víkendu se opět odehrálo mnoho úspěšných zápasů a turnajů. Juniorům se bohužel stále nedaří.