Starší žáci urvaly 6 bodů v Rokycanech

První zápas sehráli starší žáci proti Flk Tj Slavoj Tachnov. Hned při první minutě se ujala vedení Plzeň zasluhou Tomáše Macáka a asistencí Pavla Štorka. Dále byla hra celkem vyrovnaná až do 9. minuty kdy se trefil Vašek Zábran. Tachov se dokázal vzchopit a po půl minutě brankář Lukáš Brunner inkasoval 1. branku.
Dále to bylo v režii Plzně. Další gól padl až v 9. minutě 2. třetiny když se střelou příklepem trefil Pavel Štork. 2minuty poté opět inkasoval Tachovský brankář po nechytatelné střele Tomáše Slívy. Tato gólová akce završila 2. třetinu.
Do 3. třetiny vstupovala Plzeň v kildu, protože stav byl 4:1.
3. třetinu otevřel gólem Daniel Nicklas. Krátce poté si střelil svůj 2. gól na turnaji Pavle Štork. Další gól do Tachovské brány střelil Lukáš Pecháček alias Buldozer :D. Zápas završil posledním gólem střelou z dálky David Rybnikar. Výsledné skóre bylo 8:1 pro Plzeň.

V druhém zápase čekal na Plzeň slabší soupeř, ale hráči nechtěli ponechat nic náhodě a proto důrazně hráli. V 17.vteřině první třetiny otevřel skóre Ondra Vošta po asistenci Pavla Štorka. Po této akci se prosadil Viktor Šimek po střele tahem. Dále se trefil Matěj Vošta po asistneci hráče s číslem 28 Jakuba Voborského. Po asistenci Vaška Zábrana se trefil hráč s číslem 15 Jakub Hlaváč. Opět se prosadil David Rybnikar. Ani po těchto gólech se Plzeň nezastavila a nedala Rokycanům šanci. Dále se trefil ještě Jakub Voborský a po špatně rozehraném volném úderu Rokycan využil příležitost Tomáš Macák.
Do druhé třetiny vstupovaly Plzeňští s 7gólovým náskokem. Druhou třetinu otevřel Daniel Nicklas střelou k tyči. další zásah zařídil Ondřej Vošta po asistenci Tomáše Macáka.
Vstup do třetí třetiny se Plzeňštím moc nepovedl. Plzeň polevila a na řadu přišly Rokycany, kdy po dvou zbytečných chybách obrany střelily 2 góly hráčí s čísly 9 a 10. Pak už ale Rokycany nedostaly šance k vstřelení další branky. Dále se trefovaly už jen hráči Plzně a to: Tomáš Macák, Pavel Štork s asistencí Ondry Vošty, Matej Vošta, Tomáš Slíva s asistencí Vaška Zábrana. Jako poslední se prosadil kapitán Tomáš Macák.