Dorost končí po základní části na 2. místě, bodoval i B tým

Na áčko dorostu čekaly poslední dva zápasy základní části 1. ligy. B tým hrál s Domažlicemi a Rokycany.

 

 

 

 

 

Poslední dva zápasy určily pořadí do osmifinálové nadstavby o mistra ČR v kategorii dorostenců. Naši hráči se v prvním zápase střetli proti Č. Lípě. Po rozpačíté první třetině, kterou soupeř opanoval v poměru 1:3, se již od úvodního hvizdu druhé části prosazovali výhradně domácí hráči. Opačným rozdílem 3:1 skočila prostřední perioda. O tom, že 3 body zůstanou doma, rozhodl svými dvěma brankami ve třetím dějství Faintenhanzl. Výsledné skóre 6:4 pro Plzeň.

Do druhého zápasu si to šli rozdat v přímém souboji o první místo Plzeň a Ústí nad Labem. Domácí, poučeni z předchozího zápasu, doslova vlétli do úvodních minut. Jen díky skvěle chytajícímu brankáři ústeckého celku bylo skóre nerozhodné 0:0. Bohužel ve 4. minutě šel soupeř do vedení. Náš tým nesložil zbraně. Naopak ještě přidal. Šance střídala šanci. Bohužel pro naše barvy finální zakončení ne a ne přijít. Toto prokletí zlomil až v polovině zápase Nový, který se krásnou střelou do pravého horního rohu trefil a vyrovnával na 1:1. Diváci v hale mohli v tu dobu vidět strhující podívanou hodnou nejvyšší možné úrovně dorosteneckého florbalu. Bohužel 3 minuty před konce zápasu šel soupeře do vedení 1:2, když potrestal jedno z našich mála zaváhání. Náš tým zvolil hru bez brankáře. Tu však po pár sekundách ukončilo chybné rozehrání a stav 1:3 pohřbil naděje na vítězství v lize. Naši hráči však nemusí smutnit. Předvedli výkon v plném nasazení od začátku až do konce zápasu a tak to má být. 

Po několika přípravných zápasech čeká náš tým o víkendu 1. - 2. dubna nadstavbová skupina osmifinále o mistra ČR.

Fotogalerie ze zápasů >ZDE<


 

 

B tým hrál v sobotu 18.3. zápasy s Domažlicemi a Rokycany. Oba soupeře s přehledem porazil (Domažlice 5:1, Rokycany 6:1) a připsal si 6 bodů do tabulky 2. ligy. Zde nám aktuálně patří třetí příčka.  

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


Program letní přípravy zde


Zrušení tréninků
 

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2018/19 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

Ceník Unihoc sleva dle kategorie z MOC 
Ceník Zone sleva dle kategorie z MOC
Ceník MD David sleva dle kategorie z MOC

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme