Dorostenky zakončily sezónu ve velkém stylu

V sobotu 25. 3. 2017 odehrály dorostenky svůj poslední ligový turnaj v Mariánských Lázních. Po procházce po lázeňském městě a ochutnání místních léčivých pramenů se dorostenky vrhly do prvního zápasu po hlavě. 

 

 

 

 

 

Rozhodly se poslední turnaj užít a odmakat na 100%. První zápas odehrály s TJ Jiskrou Domažlice. Hned v druhé minutě vedly 1:0. Následoval smolný vlastní gól našich dorostenek, ale nezaspaly a porazily Jiskru 3:2. Na druhý zápas nastoupil dívčí tým proti Slávii. Zápas byl celou dobu velmi vyrovnaný a tomu odpovídá i výsledek 4:4. V posledním utkání sezóny se dívky utkaly s domácím týmem TJ Lokomotiva Mariánské Lázně. V prvním poločase Mariánky nastřílely dva góly, na konci poločasu ale FbC dorovnalo na skóre 2:2. V druhém poločase domácí vstřelily pouze jeden gól, zatímco FbC se dostalo do vedení. Konečné skóre bylo 6:3 pro dívky z FbC Plzeň. Celkově se v plzeňské a karlovarské lize dorostenky umístily na krásném 2. místě. V týmu je vidět jak pokrok v souhře, tak zlepšení vztahů mezi hráčkami. Holky spolu poprvé hrály v září a od té doby dorostenecký tým zaznamenal velký pokrok. Děkujeme samozřejmě i trenérům Anetě Kolářové a Janu Vokáčovi za pevné nervy a za čas věnovaný soutěži.

 

Komentář trenéra Vokáče:

Tým po odchodu jedné z hráček se neskutečně semknul a ukázal svojí tvář. Byť to na udržení celkového prvního místa nestačilo, nemusíme zoufat. Holky převdáděly kvalitní výkony a do dalších sezon máme více než slušný základ, na kterém můžeme stavět. Naším cílem nebylo vše za každou cenu vyhrát, šlo nám hlavně o to, aby si všechny hráčky zahrály a získaly tak zkušenosti do budoucna. Osobně nemám o holky strach, ve velkém florbale se určitě neztratí.

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality

Zrušení tréninků

Starší žáci
21.1.2019 (pondělí) - 19-20h - MSH II. 

Dorost
21.1.2019 (pondělí) - 19-20h - MSH II. 

Muži "A"
18.1.2019 (pátek) - 18-19:30h - MSH II.

 

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2018/19 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

Ceník Unihoc sleva dle kategorie z MOC 
Ceník Zone sleva dle kategorie z MOC
Ceník MD David sleva dle kategorie z MOC

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme