Dorostenci A

Dorostenci zacinkali stříbrně

Cyklus Kralupy Open 2019 jsme uzavřeli medailově. Dorostenci vybojovali 2. místo!

Junioři: předkolo play-off

Hlavním programem tohoto víkendu bylo předkolo juniorského play-off. Jak dopadlo či prozatím nedopadlo si můžete přečíst v následujícím článku.

Víkend ve znamení juniorského play-off

Mužské Áčko má tento víkend volno, aby nabralo síly do důležitých zápasů play-down. Junioři si bohužel neodpočinou a rovnou je čeká první série play-off.

Černá neděle pro FbC Plzeň

Souhrn nabitého víkendu. Junioři 50%, Áčko s 0 body.

Rozhodující zápas pro Áčko, junioři jedou až do Brna

FbC Plzeň tentokrát zažije velice nabitý víkend. Své výjezdní zápasy odehrají muži A, muži B, junioři i dorostenci. Přečtěte si, s kým vším se naši kluci utkají.

Víkendové preview

Elitní tým podruhé za sebou doma. Tentokrát přivítá v hale Lokomotivy Kobylisy. Juniori čeká domácí souboj s moravskými celky. V sobotu přivítají Otrokovice, v neděli Havířov. Doma uvídíme také juniorky. Mužská rezerva se představí v sobotu ve Šťáhlavech, kde v neděli uvidíme i mladší žáky. Dorostenci se rozjedou do Klatov.

Dorostenci proti silným soupeřům bez bodu

Tým dorostenců se o víkendu utkal na plzeňské slavii proti FBC Liberec a domácí FBŠ Slavii Plzeň.

V prvním zápase čekal naše dorostence severočeský tým. Předchozí zápas s tímto soupeřem dopadl vysokou prohrou 2:20. Do zápasu jsme vstoupili s jasným cílem a to být rovnocenným soupeřem a popřípadě urvat nějaký ten bod. Bohužel pro náš tým kvalita byla spíše na straně Liberce a tak jsme po závěrečném hvizdu prohráli v poměru 7:3. Ale nutno dodat že první cíl se do jistých částí zápasu povedl.

Víkendové preview 15. - 16. 12.

Víkendové preview  15. - 16. 12.

MUŽI „A“

A tým mužů čeká v neděli domácí zápas proti Děčínu. S tímto týmem se v letošní sezóně už naši hráči setkali, bohužel pro ně zápas nedopadl nijak dobře, v Novém Boru domácím hráčům podlehli. Děčínu se v jejich první sezóně v Národní lize nijak dobře nedaří, nachází se na nepopulárním posledním místě a Plzeňané jsou tak papírovým favoritem utkání.

FbC Plzeň vs DDM SANEXCZ Děčín IV – MSH Plzeň (Lokomotiva) – 18:30

Dorostenci přivezli z Klatov pouze bod

Tým dorostenců se v sobotu vydal do nedalekých Klatov, kde se utkal s Florbal Chomutov a FBC Kati Kadaň. Dorostence čekal na turnaji v Klatovech druhý a poslední zápas. Do utkání proti Chomutovu naši mládežníci nevstoupili vůbec dobře a po první třetině prohrávali 1:4. Prostřední třetina byla od našeho týmu už lepší, bohužel to nestačilo na skvěle střílející Chomutov a i druhou třetinu jsme prohráli 1:2. Do poslední třetiny jsme vstoupili aktivněji, ale ke snížení to nestačilo a tím pádem jsme prohráli 2:7.

Víkendové preview 17. – 18. 11.

O víkendu budete moci přijít podpořit muže, hrají také junioři a dorostenci. Víkendové preview níže.

Muži „A“

Hlavní tým mužů se o víkendu, konkrétně v sobotu 17. 11., představí na Lokomotivě III proti Wizards DDM Praha 10. Bude to zápas, kde poprvé za delší dobu bude papírovým favoritem plzeňský tým, jelikož se nachází na osmém místě, zatímco hosté až na desátém. Wizards doposud nasbírali o čtyři body méně, než plzeňské FbC.