Dorostenci A

Dorostenci proti silným soupeřům bez bodu

Tým dorostenců se o víkendu utkal na plzeňské slavii proti FBC Liberec a domácí FBŠ Slavii Plzeň.

V prvním zápase čekal naše dorostence severočeský tým. Předchozí zápas s tímto soupeřem dopadl vysokou prohrou 2:20. Do zápasu jsme vstoupili s jasným cílem a to být rovnocenným soupeřem a popřípadě urvat nějaký ten bod. Bohužel pro náš tým kvalita byla spíše na straně Liberce a tak jsme po závěrečném hvizdu prohráli v poměru 7:3. Ale nutno dodat že první cíl se do jistých částí zápasu povedl.

Víkendové preview 15. - 16. 12.

Víkendové preview  15. - 16. 12.

MUŽI „A“

A tým mužů čeká v neděli domácí zápas proti Děčínu. S tímto týmem se v letošní sezóně už naši hráči setkali, bohužel pro ně zápas nedopadl nijak dobře, v Novém Boru domácím hráčům podlehli. Děčínu se v jejich první sezóně v Národní lize nijak dobře nedaří, nachází se na nepopulárním posledním místě a Plzeňané jsou tak papírovým favoritem utkání.

FbC Plzeň vs DDM SANEXCZ Děčín IV – MSH Plzeň (Lokomotiva) – 18:30

Dorostenci přivezli z Klatov pouze bod

Tým dorostenců se v sobotu vydal do nedalekých Klatov, kde se utkal s Florbal Chomutov a FBC Kati Kadaň. Dorostence čekal na turnaji v Klatovech druhý a poslední zápas. Do utkání proti Chomutovu naši mládežníci nevstoupili vůbec dobře a po první třetině prohrávali 1:4. Prostřední třetina byla od našeho týmu už lepší, bohužel to nestačilo na skvěle střílející Chomutov a i druhou třetinu jsme prohráli 1:2. Do poslední třetiny jsme vstoupili aktivněji, ale ke snížení to nestačilo a tím pádem jsme prohráli 2:7.

Víkendové preview 17. – 18. 11.

O víkendu budete moci přijít podpořit muže, hrají také junioři a dorostenci. Víkendové preview níže.

Muži „A“

Hlavní tým mužů se o víkendu, konkrétně v sobotu 17. 11., představí na Lokomotivě III proti Wizards DDM Praha 10. Bude to zápas, kde poprvé za delší dobu bude papírovým favoritem plzeňský tým, jelikož se nachází na osmém místě, zatímco hosté až na desátém. Wizards doposud nasbírali o čtyři body méně, než plzeňské FbC.

Víkendové preview 3. - 4. 11. 2018

Muži "A“

Hlavní tým mužů tento víkend odehraje svůj zápas v neděli na domácí půdě, tedy na Lokomotivě I proti týmu FBC DDM Kati Kadaň. Ti na tom letos zatím také nejsou nijak slavně, se ziskem osmi bodů za stejný počet zápasů jim momentálně náleží deváté místo dvanácti týmové tabulky.

Dorostenci hráli v Chomutově

O víkendu se naši dorostenci vydali na turnaj 1. Dorostenecké ligy do Chomutova.

Víkendové preview 13. - 14. 10. 2018

Víkendové preview 13. – 14. 10. – Čeká nás florbalová sobota

Dorost si přivezl z České Lípy 4 body

V sobotu 29.9. se tým dorostenců vydal brzy ráno na svoje zápasy do České Lípy. Tam v místní hale změřil svoje síly s domácím celkem a týmem z Teplic.

První zápas proti domácím dorostencům byl po celou hrací dobu vyrovnaný a svůj prim hráli hlavně gólmani a spousta neproměněných šancí. A tak skončilo utkání fotbalovým výsledkem 0:0.