Elévové řádili v Tachově

Máme za sebou první neligový turnaj.

V sobotu 4.5. se naši elévové zúčastnili prvního mimoligového turnaje - Play for Joy v Tachově.

Turnaj se nesl ve skvělé přátelské atmosféře a v nejbližších dnech bude pořádán i pro přípravku a mladší žáky. Pro naše mladé florbalisty to byla cenná zkušenost, neboť většina z nich si i poprvé zahrála už florbal pro „dospěláky“ 5 na 5. Celkem jsme odehráli pouze 4 utkání, ale rozhodně stály za to.

První utkání bylo ve stylu rozkoukávání a oťukávání se na velkém hřišti, ale i přesto se kluci dokázali vzchopit a posledních 5 minut nepustili soupeře k balónku. Bohužel i přesto prohráli v poměru 4:1.

Do druhého utkání nastoupili již s jejich známou razancí a Karlovým Varům pořádně zatopili. Ani to ale nestačilo a velbloudi prohráli 7:2.

Na třetí zápas s Florbalem Chomutov se již nemohli dočkat a to taky ukázali hned, jak vstoupili na hřiště. Po celou hrací dobu naši mladíci zápas ovládali a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Celý nadšený zápas ukončili výhrou 7:1.

O páté místo jsme si to rozdali tváří tvář s naším plzeňským rivalem FBŠ Slavia Plzeň. Slavie se snažila s našimi velbloudími florbalisty držet krok, ale moc dlouho to nevydržela. Po první půli jsme vyhrávali 2:0 a i po posledních 10 minutách jsme derby ukončili vítězně a to v poměru 4:1.

Já moc děkuji za ochotu rodičům, kteří k tomu s radostí přistoupili a ve finále si užili minimálně stejně zábavy na tribuně jako děti na hřišti. Stejně tak děkuji dětem za krásnou účast a bojovnost, kterou při výzvě v podobě „dospěláckého“ florbalu ukázali.

Váš trenér Jiří Winter

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


 

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2018/19 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

Ceník Unihoc sleva dle kategorie z MOC 
Ceník Zone sleva dle kategorie z MOC
Ceník MD David sleva dle kategorie z MOC

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme