Elévové si užili liberecký turnaj na výbornou

Prodloužený víkend byl pro naše elévy ve znamení libereckého turnaje Nisa Open.

Jak turnaj viděl trenér Michael Brabec?

,,Na turnaj jsme vyrazili v pátek ráno několika auty společně s rodiči. Systém turnaje byl nastavený tak, že z osmi osmičlených skupin postupovali vždy pouze první 3 týmy. Proto jsme věděli, že každý zápas pro nás bude důležitý, neboť loni se nám ze skupiny postoupit nepodařilo.

Když jsme po prvním dni měli na kontě 3 výhry proti týmům z Orlicka-Třebovska, Wizards Praha a Sokolu Rudná, byli jsme velmi spokojení. Po skončení večerního zápasu jsme se přesunuli do nedalekého hotelu na večeři a zasloužený odpočinek.

Nejtežší zápasy ve skupině nás čekaly v sobotu, a to proti Panthers Liberec a Vlkům Skuteč, ovšem kluci bojovali a po 2 těsných výhrách jsme se dostali do čela skupiny. Odpoledne jsme ještě vysoko porazili DDM Liberec a začal nám volný program. Někteří ho únavou proleželi na hotelu, někteří se vypravili na prohlídku města a jedna skupina až na Ještěd. Tam jsme se dostali lanovkou, zpátky dolů jsme jeli na koloběžkách.

V neděli brzo ráno jsme dohrávali skupinu proti Spartě Praha, kdy jsme po vysoké výhře jsme začali vyhlížet soupeře do play-off. Tím se stala Akademie Mladé Boleslavi, která byla bohužel nad naše síly a naše cesta turnajem skončila v osmifinále.

Nutno podotknout, že nám los úplně nepřál, Boleslav nakonec celý turnaj vyhrála. Co je ale nejdůležitější, kluci se prezentovali obrovskou chutí a zápalem do florbalu, respektem k soupeři a pěknou hrou.

Děkujeme úžasným fanouškům - rodičům za podporu během celého turnaje a našim klukům za parádní prezentaci klubu. Všichni jsme si to užili."

A co dál?

Teď si nějaký čas od florbalu odpočineme, abychom nabrali sílu na turnaj Hummel Open Game, který se bude konat koncem června v Brně smiley

 

 

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


 

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2018/19 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

Ceník Unihoc sleva dle kategorie z MOC 
Ceník Zone sleva dle kategorie z MOC
Ceník MD David sleva dle kategorie z MOC

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme