FbC bojovali se Slavií jako jeden tým

FbC Plzeň a FBŠ Slavia Plzeň bojovali na Prague Games jako jeden tým. Slávisté nás oslovili s doplněním kádru a kluci nepromarnili příležitost na prázdninový florbal.

V dnech 10. až13. července se další plzeňský tým FBŠ Slavia Plzeň zúčastnil mezinárodního turnaje Prague Games a to společně s naší znatelnou posilou.

Naši čtyři odchovanci - Matěj Sobek, Richard Nový, David Janovský a Ondřej Čechura a trenér Jiří Winter se stali po dobu 4 dnů důležitou součástí Slávistického týmu B14 a společně se dokázali jako jediný tým z Plzně probojovat do play-off A, kde bohužel vypadli hned v prvním kole.

Za zmínku rozhodně stojí výkon Matěje Sobka, který si svými výkony zasloužil i místo ve starší kategorii B16, kde odehrál další 3 úspěšné zápasy.

Děkujeme za příkladnou reprezentaci klubu i v jiných barvách.

 

 

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


Odpadající tréninky 

Minipřípravka Slovany
31.10. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.

Přípravka/Elévové Slovany
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
19.11. - úterý - 15-16h - Loko I.

Mladší žáci
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
19.11. - úterý - 15-16:15h - Loko I.

Starší žáci
19.11. - úterý - 16-17:15h - Loko I.​

Dorost "A"
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
30.10. - středa - 18-19:30h - Loko II.
19.11. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.​

Dorost "B"
22.10. - úterý - 17:15-18:15h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.
19.11. - úterý - 17:15-18:15h - Loko I.​

Junioři "A"
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
19.11. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.​
20.11. - středa - 19:30-21:00h - Loko I.
28.11. - čtvrtek - 20:30-22:00h - Loko III.

Junioři "B"
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.
19.11. - úterý - 17:15-18:15h - Loko I.​

Muži "A"
1.11. - pátek - 18:00-19:30h - Loko II.
8.11. - pátek - 18:00-19:30h - Loko II.
15.11. - pátek - 18:00-19:30h - Loko II.
20.11. - středa - 19:30-21:00h - Loko I.
28.11. - čtvrtek - 20:30-22:00h - Loko III.
29.11. - pátek - 18:00-19:30h - Loko II.

Muži "B"
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2019/20 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme