Čvrtfinálová série - dnes se rozhodne

Čtyři zápasy nerozhodly, jméno postupujícího z čtvrtfinálové série mezi Plzní a Traverzou se tak dozvíme až po pátém zápase, který se dnes večer sehraje v Plzni! V sobotu Plzeň zvítězila v prodloužení 4:3. V neděli i přes značný tlak v závěru podlehla Mukařovu 2:3.

Plzeň šla v předchozích zápasech vždy do vedení v sérii, Pražané ale pokaždé dokázali srovnat. Napínavá série plná skvělého florbalu se tak znovu stěhuje do Plzně, kde se tentokrát už jeden z týmů bude radovat z postupu.

Přijďte podpořit Plzeň a dotlačit modrobílé velbloudy k postupu do semifinále play-off! 

TJ Sokol Mukařov - FbC Plzeň 3:4p
branky: 
10. Karel Svatoš, 22. Tomáš Sláma, 51. Ondřej Kalát - 8. Karel Eichler, 9. Filip Rybnikár, 33. Karel Eichler, 63. Petr Kleiner; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Josef Bína 23 - Lukáš Ščurko 35; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:0, 0:1;

TJ Sokol Mukařov - FbC Plzeň 3:2
branky: 
9. Karel Svatoš, 51. Michal Smutný, 55. Stanislav Zbyněk - 56. Petr Kleiner, 59. Daniel Nicklas; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Josef Bína 21 - Martin Kohout 18; po třetinách: 1:0, 0:0, 2:2;

 

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


Odpadající tréninky září 

Minipřípravka Slovany
19.9. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.
31.10. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.

Přípravka/Elévové Slovany
19.9. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 15-16h - Loko I. 
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.

Mladší žáci
19.9. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 15-16:15h - Loko I.
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.

Starší žáci
16.9. - pondělí - 19-20h - Loko II.
20.9. - pátek - 18-19:30h - SG
1.10. - úterý - 16-17:15h - Loko I.

Dorost "A"
16.9. - pondělí - 20-21h - Loko II.
18.9. - středa - 18-19:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
30.10. - středa - 18-19:30h - Loko II.

Dorost "B"
16.9. - pondělí - 20-21h - Loko II.
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
1.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Junioři "A"
19.9. - čtvrtek - 20:30-22h - Loko III.
1.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
2.10. - středa - 19:30-21h - Loko I.
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.

Junioři "B"
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
1.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Muži "A"
19.9. - čtvrtek - 20:30-22h - Loko III.
20.9. - pátek - 18-19:30h - Loko II.
27.9. - pátek - 18-19:30h - Loko II.
2.10. - středa - 19:30-21h - Loko I.

Muži "B"
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2019/20 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme