Dorost v 1. lize odskakuje svým pronásledovatelům

Dorostenci FBC i po druhé v sezóně poráží městského rivala z FBŠ Slavia Plzeň. I díky této výhře mají na 3. místě 1. ligy již deseti bodový náskok.

 

FBC PD DĚDEK ČESKÁ LÍPA vs. FBC GO GO PLZEŇ   4:10

Branky (asistence) FBC GO GO Plzeň: 05:29 Jan Faitenhanzl, 09:11 Petr Hoferek, 10:52 Matěj Ševčík (Jonáš Kreysa), 18:33 Matěj Ševčík (Jonáš Kreysa), 18:55 Matěj Hencl,19:17 Filip Nový (Daniel Pešek), 22:57 Petr Majer (Matěj Ševčík), 32:37 Vojtěch Kuneš (Martin Beneš), 34:08 Matěj Ševčík (Petr Majer), 36:55 Jonáš Kreysa (Vojtěch Kuneš).

 

 

FBC GO GO PLZEŇ vs. FBŠ SLAVIA PLZEŇ   3:1

Branky (asistence) FBC Plzeň: 05:54 Matěj Ševčík (Jonáš Kreysa), 22:03 Petr Majer (Jonáš Kreysa), 42:55 Petr Majer.

 

Celá fotogalerie k dispozici >>ZDE<<

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


Odpadající tréninky 

Minipřípravka Slovany
31.10. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.

Přípravka/Elévové Slovany
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
19.11. - úterý - 15-16h - Loko I.

Mladší žáci
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
19.11. - úterý - 15-16:15h - Loko I.

Starší žáci
19.11. - úterý - 16-17:15h - Loko I.​

Dorost "A"
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
30.10. - středa - 18-19:30h - Loko II.
19.11. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.​

Dorost "B"
22.10. - úterý - 17:15-18:15h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.
19.11. - úterý - 17:15-18:15h - Loko I.​

Junioři "A"
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
19.11. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.​
20.11. - středa - 19:30-21:00h - Loko I.
28.11. - čtvrtek - 20:30-22:00h - Loko III.

Junioři "B"
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.
19.11. - úterý - 17:15-18:15h - Loko I.​

Muži "A"
1.11. - pátek - 18:00-19:30h - Loko II.
8.11. - pátek - 18:00-19:30h - Loko II.
15.11. - pátek - 18:00-19:30h - Loko II.
20.11. - středa - 19:30-21:00h - Loko I.
28.11. - čtvrtek - 20:30-22:00h - Loko III.
29.11. - pátek - 18:00-19:30h - Loko II.

Muži "B"
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2019/20 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme