Mladší žáci FBC Plzeň vybojovali bronzové medaile

Mladší žáci FBC Plzeň vybojovali bronzové medaile

O víkendu se u příležitosti oslav výročí 20. let od založení florbalového oddílu FB Hurrican Karlovy Vary konal velký mládežnický turnaj.

Naše barvy hájili mladší žáci FBC Plzeň a nutno poznamenat, že se v nabité konkurenci rozhodně neztratili. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin. Dopoledne proběhly první tři zápasy a poté následoval zápas se soupeřem z druhé skupiny o pořadí pro nasazení do play-off. Naši mlži postupně remizovali s týmy Black Angels 2:2 a s regionálním výběrem Karlovarského kraje 4:4. V posledním zápase ve skupině poměrně jednoznačně přehráli domácí tým FB Huriccan Karlovy vary 5:2. Na tomto místě si nelze odpustit poznámku na adresu rozhodčích. Rozhodně není mým zvykem je kritizovat, dobře vím, že to nemají vůbec jednoduché, ale výkon těchto rozhodčích byl naprosto zoufalý. Výsledky zápasů byly z jejich strany hrubě ovlivněny. Po skupinové fázi následoval zápas o pořadí pro nasazení do play-off. Zde jsme narazili na tým Sparty Praha a porazili jej 6:2. 

Další chvíle na turnaji vyplnil společný týmový oběd. S již plnými žaludky jsme odpoledne vyrazili na utkání Tipsport Superligy, které zde v rámci oslav karlovarského florbalu proběhlo.  Utkala se mužstva Acema Sparta Praha a Florbal Ústí nad Labem. Všichni jsme si společně užili krásnou atmosféru vyprodané haly. Fandili jsme převážně borcům z Ústí nad Labem, jelikož v jejich dresu nastoupil i bratr hráče našeho A mužstva Jardy Täubera. Po skončení zápasu se s námi Lukáš Täuber velice ochotně vyfotil a popřál hodně štěstí do dalších bojů. Následoval logisticky velice náročný přesun týmu na penzion a až nezvykle klidná noc. 

Druhý den jsme ve čtvrtfinále narazili na kluky ze Sokolova. Tento zápas jsme jasně ovládli, o čemž svědčí výsledek 14:0. Následovalo smolné semifinálové utkání s regionálním výběrem Karlovarského kraje. V dramatickém klání jsme si dali dva nešťastné vlastence a i díky velice sporně neuznanému našemu gólu, nakonec prohráli 1:2. Zklamané hráče bylo nutno znovu aktivovat pro zápas o třetí místo. Již podruhé jsme se střetli s pražskou Spartou. Vstup do utkání nám vyšel a brzy jsme vedli 2:0. V dalším průběhu zápasu vlivem naší nekoncentrovanosti a rovněž špatnému střídání soupeř vyrovnal. Jak se blížil závěr utkání, zesiloval i náš tlak a vítězný gól visel doslova na vlásku. Dvě minuty před koncem rozhodl nenápadnou střelou k tyči Matyáš Hrdlička. Kluci přidali ještě čtvrtý gól a oslavy bronzové medaile mohly propuknout. Závěrem chci vyjádřit všem hráčům velký obdiv a obrovskou pochvalu za jejich příkladné nasazení, bojovnost a odhodlání, jímž se prezentovali po celý turnaj. Jejich týmový výkon vidím jako největší pozitivum a příslib do budoucna. Rodičům patří velký dík za vytvoření takřka domácí atmosféry a neúnavné povzbuzování i ve chvílích kdy se nedařilo. Velice si této podpory vážíme.

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality

Spustili jsme oficiální Fanshop FBC Plzeň
Podívat se můžete zde

Odpadající tréninky:

Únor 2018 - Lokomotiva
20.2.2018 - Mladší a Starší žáci

19.2. - 23.2. - odpadají všchny tréninky na základních školách
19.2. - 23.2. - odpadají všechny tréninky mladších žáků
19.2. - 22.2. - odpadají tréninky starších žáků
Důvodem jsou jarní prázdniny

16.2. a 23.2. - odpadají gólmanské tréninky na 14.ZŠ

Úprava času tréninků
Pátek 14.ZŠ
Mladší žáci od 16 - 17h
Elévové/přípravka od 17 - 18h
Gólmanský trénink od 17 - 18h
Srazy na tréninky vždy 15min před

Spolupracujeme

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2017/18 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

       sleva dle kategorie z maloobchodních cen

MC DAVID sleva dle kategorie z maloobchodních cen

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme