Muži B zakončili sezonu výhrou!

Mužská rezerva zakončila sezonu výhrou a na závěrečném turnaji si kluci zlepšili náladu po předchozích nezdarech. Muži B obsadili 7. příčku z 12 celků - Regionální ligy mužů.

V prvním utkání, které se odehrálo ve Fr. Lázních narazila naše rezerva na 2. celek tabulky USK Akademik Cheb.

Začátek utkání našim klukům nevyšel, ale po několika minutách se hra vyrovnala. V utkání padalo mnoho branek a obrany obou celků by s vyznamenáním neprošly! Několik málo díváků, tak nakonec mohlo sledovat brankové hody. Ke konci náš tým však tahal za kratší konec a padnul 10:7.

Druhé utkání čekalo náš celek hned po krátké pauze na odpočinek. Celek 1. FBC Toužim figuroval na 10. příčce. První dvě třetiny byly jasně v režii FBC Plzeň, ale třetí třetinu náš tým prospal a zdramatizoval si utkání. Naštěstí čas utíkal rychle a těsný výsledek si náš celek uhlídal. (7:5)

Na začátku sezony to našemu celku šlapalo, ale postupem času se vytratil zápal pro hru a přicházelo lepení sestavy před každým turnajem. Žalostná docházka na tréninky zapříčinila herní propad a propadnutí se do druhé části tabulky. Všichni veříme, že se z toho kluci ponaučí a vlétnou do nadcházející sezony s jiným zápalem pro florbal!