Mužská rezerva na 50 %.

V sobotu odehráli muži domácí turnaj. Ani šest gólů nestačilo v prvním utkání na vítězství a s lídrem soutěže Ostrovem prohráli 6:9. Ve druhém utkání se střetli s Tachovem, nad kterým jasně zvítězili 7:1.

FbC Plzeň B - MDDM Rescom Ostrov 6:9

branky: 2. Zdeněk Hegner, 21. Jakub Trnka, 21. Zdeněk Hegner, 30. Zdeněk Hegner, 31. Jan Slabý, 38. Pavel Hamrle - 13. Jakub Liška, 17. Lukáš Vavřík, 22. Stanislav Rolínek, 30. Michal Vostřel, 31. Jakub Liška, 32. Michal Bílek, 32. Jakub Liška, 37. Jakub Liška, 45. Stanislav Rolínek; rozhodčí: Tomáš Slíva - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Petr Nový 24 - Miroslav Ágh 13; po třetinách: 1:1, 3:3, 2:5;

FbC Plzeň B - FLK Florbal Tachov 7:1

branky: 4. Tomáš Vilt, 19. Michal Štejr, 21. Tomáš Vilt, 22. František Hlaváč, 24. Jan Slabý, 26. František Hlaváč, 30. František Hlaváč - 15. Marek Sedlák; rozhodčí:Tomáš Slíva - Jaroslav Němeček; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Marek Lukeš 10 - Tomáš Mrázek 9; po třetinách: 1:1, 6:0, 0:0;