Mužská rezerva na 50 %.

V sobotu odehráli muži domácí turnaj. Ani šest gólů nestačilo v prvním utkání na vítězství a s lídrem soutěže Ostrovem prohráli 6:9. Ve druhém utkání se střetli s Tachovem, nad kterým jasně zvítězili 7:1.

FbC Plzeň B - MDDM Rescom Ostrov 6:9

branky: 2. Zdeněk Hegner, 21. Jakub Trnka, 21. Zdeněk Hegner, 30. Zdeněk Hegner, 31. Jan Slabý, 38. Pavel Hamrle - 13. Jakub Liška, 17. Lukáš Vavřík, 22. Stanislav Rolínek, 30. Michal Vostřel, 31. Jakub Liška, 32. Michal Bílek, 32. Jakub Liška, 37. Jakub Liška, 45. Stanislav Rolínek; rozhodčí: Tomáš Slíva - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Petr Nový 24 - Miroslav Ágh 13; po třetinách: 1:1, 3:3, 2:5;

 

FbC Plzeň B - FLK Florbal Tachov 7:1

branky: 4. Tomáš Vilt, 19. Michal Štejr, 21. Tomáš Vilt, 22. František Hlaváč, 24. Jan Slabý, 26. František Hlaváč, 30. František Hlaváč - 15. Marek Sedlák; rozhodčí:Tomáš Slíva - Jaroslav Němeček; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Marek Lukeš 10 - Tomáš Mrázek 9; po třetinách: 1:1, 6:0, 0:0;

TABULKA
1. MDDM Rescom Ostrov 16 / 37
2. FBŠ SLAVIA Plzeň B 16 / 34
3. TJ Sokol Vejprnice 14 / 31
4. SK Slavoj Mirošov 16 / 24
5. FbC Plzeň B 14 / 24
6. Florbal Sokolov B 16 / 19
7. Go-Go Horšovský Týn 14 / 17
8. Florbalová škola Plzeň B 14 / 17
9. FLK Florbal Tachov 16 / 15
10. 1. FBC Toužim 14 / 0

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality

Rozvrh hodin 2018/19 zveřejněn.

Zrušení tréninků září

TJ Lokomotiva


Přípravka/Elévové
18.9. Úterý - 15 - 16h
19.9. Čtvrtek - 15 - 16:30h

Mladší žáci
18.9. Úterý - 15 - 16h
19.9. Čtvrtek - 15 - 16:30h

Starší žáci
17.9. Pondělí – 19 – 20h
18.9. Úterý – 16 – 17h

Dorostenci
17.9. Pondělí – 19 – 20h 
18.9. Úterý – 18 – 19:30h
19.9. Středa – 19:30 – 21h 

Juniorky/Ženy
18.9. Úterý – 17 – 18h 

Junioři
18.9. Úterý – 18 – 19:30h 
19.9. Středa – 19:30 – 21h 

Muži "A" + "B"
19.9. Středa – 19:30 – 21h 
21.9. Pátek – 18 – 19:30h 

4.ZŠ

Přípravka/Elévové
20.9. Čtvrtek - 17 – 18:30h
4.10. Čtvrtek - 17 - 18:30h 

Tělocvična 14. ZŠ není v provozu, viz. rozpis tréninků!

 

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2018/19 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

Ceník Unihoc sleva dle kategorie z MOC 
Ceník Zone sleva dle kategorie z MOC
Ceník MD David sleva dle kategorie z MOC

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme