Junioři již znají své soupeře na příští sezónu

V těchto dnech proběhlo rozlosování KB ligy juniorů.

Týden po valné hromadě Českého florbalu proběhlo v Brně tradiční určování průběhu následující sezóny a losování soupeřů. Týmy jsou pro los rozděleny do čtyř výkonostních košů a to podle konečného pořadí po play-off v roce 2019. 

Dále jsou týmy rozřazeny do osmi košů po čtyřech či třech týmech - skupiny A-H. Do každé skupiny je nasazen jeden tým z každého výkonnostího koše. Skupiny byly rozřazeny s ohledem na regionální princip.

 

Naši junioři budou bojovat ve 2. koši společně s týmy: 

  • FBC Liberec
  • FBŠ Hummel Hattrick Brno
  • Florbal Ústí
  • 1. SC Tempish Vítkovice
  • Technology Florbal Mladá Boleslav
  • FbC Hradec Králové
  • Florbal Chomutov

V první části sezóny na naše juníky čeká skupina B s následujícími soupeři:

  • FBŠ SLAVIA Plzeň (koš 3)
  • FbŠ Bohemians DDM Praha 7 (koš 1)
  • FB Hurrican Karlovy Vary (koš 4)

První zápas nás čeká v sobotu 14. září v Praze.

O dalším průběhu sezóny Vás budeme určitě informovat, tak nás nepřestávejte sledovat zde, na našich facebookových stránkách či na Instagramu!

Více o následující sezóně se můžete dočíst zde.

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


Odpadající tréninky září 

Minipřípravka Slovany
19.9. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.
31.10. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.

Přípravka/Elévové Slovany
19.9. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 15-16h - Loko I. 
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.

Mladší žáci
19.9. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 15-16:15h - Loko I.
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.

Starší žáci
16.9. - pondělí - 19-20h - Loko II.
20.9. - pátek - 18-19:30h - SG
1.10. - úterý - 16-17:15h - Loko I.

Dorost "A"
16.9. - pondělí - 20-21h - Loko II.
18.9. - středa - 18-19:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
30.10. - středa - 18-19:30h - Loko II.

Dorost "B"
16.9. - pondělí - 20-21h - Loko II.
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
1.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Junioři "A"
19.9. - čtvrtek - 20:30-22h - Loko III.
1.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
2.10. - středa - 19:30-21h - Loko I.
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.

Junioři "B"
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
1.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Muži "A"
19.9. - čtvrtek - 20:30-22h - Loko III.
20.9. - pátek - 18-19:30h - Loko II.
27.9. - pátek - 18-19:30h - Loko II.
2.10. - středa - 19:30-21h - Loko I.

Muži "B"
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2019/20 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme