Junioři nezískali ani bod

O minulém víkendu naše juniory čekala dvě velmi důležitá utkání. V sobotu s lídrem naší skupiny, pražskými Black Angels a v neděli s týmem z Liberce. V obou zápasech jsme chtěli bodovat a posunout se blíže ke splnění našeho cíle.

V sobotním zápase jsme od začátku do konce chtěli držet nízkou obranu a hrozit z úniků, to se nám dařilo a “blecí“ horko těžko nalézali recept na skórování. Bohužel zápas měl dost podobný průběh jako zápas v Praze. Tedy vyrovnanou hru a moc individuálních chyb, které soupeř dokázal využít a navyšovat skóre. Po třetinách 1:2, 3:5 a 3:5 jsme bohužel nezískali ani bod prohráli 7:12.

V neděli jsme naopak odcestovali do Liberce, kde jsme chtěli zvítězit a porazit místní tým. Celý zápas byl vyrovnaný a díky nastavené taktice jsme dokázali proti kompletnímu Liberci zdárně vzdorovat. Bohužel díky neproměnění hned několika gólových šancí jsme do třetí třetiny vstupovali za stavu 2:1 pro domácí celek. Do poslední časti jsme vstoupili aktivněji a to neslo svoje ovoce. Ovšem díky několika chybám v obraně a nevyužitých šancí jsme si neodvezli z Liberce ani bod po prohře 6:3.

Komentář k zápasům trenéra V. Michálka: "Musím kluky za oba dva zápasy pochválit. Všichni makali a nechali v zápasech maximum, bohužel to nestačilo na žádný bod do tabulky. Musíme zapracovat na klidu při zakončení a tvorbě individuálních chyb, hlavně v našem pásmu či při přechodu do útoku. Situaci jsme si zkomplikovali sami a teď nezbývá než vyhrát všechny zbylé utkání."