Junioři vyhráli nad Kanonýry z Kladna

V neděli naši junioři odcestovali do Kladna, kde se sehráli další kolo KB ligy s týmem Kanonýři Kladno.

Juniorský tým posílili tři hráči z Karlových Varů, kteří přišli sbírat zkušenosti do extraligy. Bohužel i s těmito hráči jsme brzy prohrávali a první třetina skončila ve prospěch Kladna 2:1. Tým ovšem nechtěl dopustit drama, které v Kladně proběhlo minulou sezónu a tak po druhé třetině byl stav 3:3.

Do poslední třetiny jsme vstoupili s jasným cílem a tím bylo dodržení pokynů a výhra zápasu bez nervů. V první části třetiny jsme inkasovali a opět to vypadalo na drama do samotného konce. To jsme nechtěli dopustit a vstřelili jsme 7 minut do konce dvě rychlé branky. Bohužel tři minuty před koncem zápasu jsme byli vyloučeni a museli jsme ukázat, že oslabení nám tuto sezónu jde skvěle. Po obrovském tlaku Kladna jsme těsně před závěrečnou sirénou vstřelili pojišťovací gól a vyhráli tak v poměru 5:7.

Komentář trenéra V. Michálka: „Na Kladno jsme odjížděli s tím, že nechceme opakovat zápas z minulého roku, který byl hodně dramatický až do samotného závěru. V průběhu zápasu jsem si připadal, že mám deja vu, ale nakonec to nebyly až takové nervy. Musím vyzdvihnout výkony některých hráčů, samo o sobě mluví to, že jsme celý zápas odehráli na kompletní tři lajny. Dále bych chtěl zmínit oslabení, které nám zatím vychází skvěle a nesmím zapomenout na týmový duch, který dělá tým týmem. Zápory máme jasné, zbytečné vylučování, neproměňování vyložených šancí a standardní situace ze kterých bych chtěl vytěžit daleko víc.

Záznam online přenosu -- https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-226386.htm

  • Kanonýři Kladno - 5:7 - FbC Plzeň

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


Program letní přípravy zde


Zrušení tréninků
 

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2018/19 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

Ceník Unihoc sleva dle kategorie z MOC 
Ceník Zone sleva dle kategorie z MOC
Ceník MD David sleva dle kategorie z MOC

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme