Koho dostanou muži v play down?

Tento víkend čeká naše muže i juniory poslední zápas základní hrací části. V neděli se poté rozhodne, kdo bude jejich soupeřem v příštích pár zápasech.

Muži A

Naše áčko se v tuto chvíli ocitlo na 10. místě tabulky, což pro ně znamená, že i tento rok si zahrají play down. Stejný osud sdílí také tým Florbal TJ Kobylisy, který je v tuto chvíli na 9. místě, ale se stejným počtem nasbíraných bodů - 24. Dále pak také FBC DDM Kati Kadaň a DDM Sanexcz Děčín IV, kteří se ze svých pozic již nemohou hnout (20 a 14 bodů). Se kterým týmem tedy naši muži budou hrát svůj první souboj? To se rozhodne v následujícím utkání.

V sobotu 23.2. odehrají muži zápas proti T.B.C. LUCERN Králův Dvůr, který se v tuto chvíli nachází na 4. místě tabulky a hrají o to, zda si budou v play off soupeře vybírat či budou vybráni. Nejedná se tedy o přímý souboj, nicméně pro oba celky bude tento zápas velmi důležitý. Přijďte se od 18:00 podívat do Městské sportovní haly v Plzni Lokomotiva 1 a podpořit tak naše muže, kteří nejsou po minulém nevydřeném zápase v moc dobré náladě. Pokud nemůžete přijít, sledujte online.

Junioři

Naše juniory čeká tento víkend neobvykle pouze jeden zápas a to ve Sportovní hale v Českých Budějovicích. V tuto chvíli se nachází na 3. místě tabulky skupiny B a nemůže je žádný z týmů z jejich postu sesadit. Jejich soupeř FBC Štíři České Budějovice může již pouze ztratit 10. místo tabulky. 

Zápas můžete sledovat v neděli 24.2. od 14:30 online.

Po zápase si budeme vybírat tým, se kterým budeme chtít odehrát následující utkání play off, o čemž Vás budeme informovat smiley

Starší žáci BLUE

V sobotu 23.2. se náš BLUE tým vydá do HK Rokycany, kde v 1. koši odehraje následující utkání:

9:40 FBŠ Slavia Plzeň

11:40 Florbalová škola Plzeň bílí

13:40 USK Akademik Cheb

15:00 FBC Rokycany

Přesný rozpis si můžete zobrazit zde.

Starší žáci WHITE

V ten samý den, tj. v sobotu 23.2. odehraje své zápasy také druhý tým našich starších žáků. Ti se pro změnu vydají do SH Šťáhlavy, kde se ve 3. koši utkají proti těmto týmům:

9:40 GO - GO Horšovský Týn

11:00 Florbalová škola Plzeň oranžoví

11:40 TJ Sokol 1.FBC Toužim

Přesný rozpis si můžete zobrazit zde.

Juniorky

Posledním týmem, který jede tento týden na turnaj, jsou naše juniorky. V sobotu 23.2. odehrají v SH Chodov své zápasy proti FBŠ Slavia Plzeň od 10:10 a TJ Plamen Chodov od 12:30.

Všechny online našich slečen budou k dispozici zde.

 

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


Program letní přípravy zde


Zrušení tréninků
 

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2018/19 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

Ceník Unihoc sleva dle kategorie z MOC 
Ceník Zone sleva dle kategorie z MOC
Ceník MD David sleva dle kategorie z MOC

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme