Letní příprava 2019

Celoklubová letní příprava začíná v pondělí 29.4.2019
Prosíme všechny hráče a hráčky, aby se účastnili tréninků kategorií dle jejich ročníku narození
Níže naleznete rozpis tréninků jednotlivých kategorií

Minipřípravka Slovany
Čtvrtek - 15-16h - MSH Plzeň II.

Přípravka/Elévové Doubravka (r. 2009 a mladší)
Úterý – 16-17h – 14.ZŠ
Čtvrtek – 16-17h – 14.ZŠ

Přípravka/Elévové Slovany (r. 2009 a mladší)
Úterý – 16-17h – MSH Plzeň I.
Čtvrtek – 15-16:30h – venkovní hřiště 13.ZŠ

Přípravka/Elévové Lochotín (r. 2009 a mladší)
Úterý – 17-18:30h – SH Krašovská
Pátek – 16-17:30h – SH Krašovská

Mladší žáci (r. 2007 - 2008)
Pondělí – 17:30-19h – Roudná
Úterý – 16-17h – MSH Plzeň I.
Čtvrtek – 15-16:30h – venkovní hřiště 13.ZŠ

Starší žáci (r. 2005 - 2006)
Pondělí – 17:30-19h – venkovní hřiště Roudná
Úterý – 17-18h – MSH Plzeň I.
Středa – 15:30-17h – Roudná

Dorost (r. 2003 - 2004)
Pondělí – 17-17:45h – malý sál Roudná
Pondělí – 17:45-18:30h – regenerace
Úterý – 18-19h – MSH Plzeň I.
Čtvrtek – 17-18:45h – venkovní hřiště 22.ZŠ

Junioři (r. 2001 - 2002)
Pondělí – 17:45-18:30h – malý sál Roudná
Pondělí – 18:30-19:15h – regenerace
Úterý – 17:30-20:30h – posilovna Loko
Středa – 19:30-21h – MSH Plzeň I.
Čtvrtek – 18:30-21:30h – posilovna Loko
Pátek - 17:30-19:30h - posilovna Loko

Muži (r. 2000 a starší)
Pondělí – 17:45-18:30h – malý sál Roudná
Pondělí – 18:30-19:15h – regenerace
Úterý – 17:30-20:30h – posilovna Loko
Středa – 19:30-21h – MSH Plzeň I.
Čtvrtek – 18:30-21:30h – posilovna Loko
Pátek - 17:30-19:30h - posilovna Loko

Ženská složka
Čtvrtek – 18-19:30h – SH Krašovská​

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


Odpadající tréninky září 

Minipřípravka Slovany
19.9. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.
31.10. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.

Přípravka/Elévové Slovany
19.9. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 15-16h - Loko I. 
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.

Mladší žáci
19.9. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 15-16:15h - Loko I.
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.

Starší žáci
16.9. - pondělí - 19-20h - Loko II.
20.9. - pátek - 18-19:30h - SG
1.10. - úterý - 16-17:15h - Loko I.

Dorost "A"
16.9. - pondělí - 20-21h - Loko II.
18.9. - středa - 18-19:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
30.10. - středa - 18-19:30h - Loko II.

Dorost "B"
16.9. - pondělí - 20-21h - Loko II.
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
1.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Junioři "A"
19.9. - čtvrtek - 20:30-22h - Loko III.
1.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
2.10. - středa - 19:30-21h - Loko I.
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.

Junioři "B"
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
1.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Muži "A"
19.9. - čtvrtek - 20:30-22h - Loko III.
20.9. - pátek - 18-19:30h - Loko II.
27.9. - pátek - 18-19:30h - Loko II.
2.10. - středa - 19:30-21h - Loko I.

Muži "B"
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2019/20 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme