15 Lis 2018 - 17:17

Víkendové preview 17. – 18. 11.

O víkendu budete moci přijít podpořit muže, hrají také junioři a dorostenci. Víkendové preview níže.

Muži „A“

Hlavní tým mužů se o víkendu, konkrétně v sobotu 17. 11., představí na Lokomotivě III proti Wizards DDM Praha 10. Bude to zápas, kde poprvé za delší dobu bude papírovým favoritem plzeňský tým, jelikož se nachází na osmém místě, zatímco hosté až na desátém. Wizards doposud nasbírali o čtyři body méně, než plzeňské FbC.

7 Lis 2018 - 19:09

Muži B se o víkendu představili na hale Slávie, kde se nejprve utkali s týme Sport Club Klatovy. Utkání probíhalo v první třetině velmi vyrovnaně, ale do druhé třetiny šli naši hráči s jednobrankovým vedením. V prostřední periodě se nic zásadního nestalo, a tak skóre 2:1 pro hráče FbC zůstalo až do periody poslední. V té se prosadili plzeňští Jan Horák a kapitán Jiří Lavička, z čehož nakonec plyne výsledné skóre 4:1 pro FbC Plzeň.

STATISTIKY

31 Říj 2018 - 20:00

Víkendové preview 3. - 4. 11. 2018

Muži "A“

Hlavní tým mužů tento víkend odehraje svůj zápas v neděli na domácí půdě, tedy na Lokomotivě I proti týmu FBC DDM Kati Kadaň. Ti na tom letos zatím také nejsou nijak slavně, se ziskem osmi bodů za stejný počet zápasů jim momentálně náleží deváté místo dvanácti týmové tabulky.

23 Říj 2018 - 20:05

Muži "B" odehraáli další dva zápasy regionální ligy mužů, ve kterých se nejdříve střetli s týmem DDM Stod a následně změřili své síly proti Tachovu.

První zápas se našim mužů výsledkově nepovedl, již po první třetině prohrávali 0:2, v polovině zápasu byla pak už ztráta pětigólová. Jediný gól FbC dokázal vstřelit v čase 25:43 Zdeněk Hegner. To ale bylo vše a muži si tak z prvního zápasu odnesli prohru 1:5.

18 Říj 2018 - 15:06

Víkendové preview 20. 10. - 21. 10.

MUŽI "A"

Na muže A čeká v sobotu 20.10. těžký soupeř. Od devatenácti hodin odehrají venkovní utkání proti TJ Turnov. Ten se se ziskem osmi bodů nachází na šestém místě Národní ligy Západ. Za to plzeňské FbC je na tom podstatně hůře, se ziskem čtyř bodů mu zatím patří poslední místo.