22 Lis 2018 - 19:09

Víkendové preview 24. – 25. 11.

Elévové hrají doma, junioři jedou na dlouhý trip přes celou republiku až do Havířova, muži hrají v Praze. Víkendové preview je tady.

Muži „A“

Minulý zápas se mužům FbC příliš nepovedl, pražským Wizards sice dlouhou dobu statečně vzdorovali, ale ve třetí třetině se utkání bohužel zlomilo a z domácího prostředí si tak Plzeňané do tabulky Národní ligy Západ neodnesli ani jeden bod za prohru 5:7. Jestliže nad jejich síly byl tým na momentálně desáté pozici, nyní je čeká pořádný oříšek.

21 Lis 2018 - 15:04

Muži A v jedenáctém kole Národní ligy Západ přivítali na domácí ploše desátý tým tabulky, Wizards DDM Praha 10.

Utkání nezačalo pro domácí FbC vůbec šťastně, už po deseti odehraných minutách totiž prohrávalo o dvě branky. První třetina byla pro domácí jako peklo, z pěti střel na branku dostali čtyři branky, snížit dokázal pouze Karel Eichler a stav po první třetině byl 1:4.

Druhá perioda byla už o poznání vydařenější, nejprve Ondřej Horažďovský a následně také Radek Calta vstřelili jediné branky, a proto měli plzeňští do poslední periody jasný cíl - vyrovnat.

15 Lis 2018 - 17:17

Víkendové preview 17. – 18. 11.

O víkendu budete moci přijít podpořit muže, hrají také junioři a dorostenci. Víkendové preview níže.

Muži „A“

Hlavní tým mužů se o víkendu, konkrétně v sobotu 17. 11., představí na Lokomotivě III proti Wizards DDM Praha 10. Bude to zápas, kde poprvé za delší dobu bude papírovým favoritem plzeňský tým, jelikož se nachází na osmém místě, zatímco hosté až na desátém. Wizards doposud nasbírali o čtyři body méně, než plzeňské FbC.

14 Lis 2018 - 15:31

Muži FbC Plzeň o víkendu bodovali potřetí za sebou, to znamená, že jsem na osmé pozici Národní ligy - Západ.

Tento víkend se hlavní tým mužů představil v Praze, konkrétně ve Sportcentrum Hostivice, kde odehrál zápas proti Panthers Praha. Utkání se neslo ve velmi vypjaté atmosféře, už jen kvůli počtu vyloučení - šest vyloučených na domácí straně a sedm na straně Plzeňanů.

5 Lis 2018 - 18:33

Plzeň se v utkání pomalu rozjížděla. V úvodu ji přibrzdilo vyloučení Zábrana ve 4.-té minutě. Domácí však byly tím týmem, který první vystřelil na branku. Plzeň hrála trpělivě s mírnou převahou ve hře. To přineslo ovoce v minutě 15.-té, kdy se prosadil po nahrávce Tomáška Vošta.

Další branka přišla z hole Války po nahrávce Eichler. To bylo přesně 11 vteřin před koncem třetiny a vypadalo, že domácí si ponesou do šatny dvoubrankové vedení. Kadaň však stihla ještě odpověď. Po nedůrazu plzeňské obrany se prosadil Solar po nahození Vopeláka z rohu.