Muži A nestačili na Wizards

Muži A v jedenáctém kole Národní ligy Západ přivítali na domácí ploše desátý tým tabulky, Wizards DDM Praha 10.

Utkání nezačalo pro domácí FbC vůbec šťastně, už po deseti odehraných minutách totiž prohrávalo o dvě branky. První třetina byla pro domácí jako peklo, z pěti střel na branku dostali čtyři branky, snížit dokázal pouze Karel Eichler a stav po první třetině byl 1:4.

Druhá perioda byla už o poznání vydařenější, nejprve Ondřej Horažďovský a následně také Radek Calta vstřelili jediné branky, a proto měli plzeňští do poslední periody jasný cíl - vyrovnat.

To se podařilo hned po třinácti vteřinách, kdy se prosadil Tomáš Němeček a šlo se od začátku. Bohužel prakticky hned na to přišla dvě zbytečná vyloučení na straně plzeňských a pěti vteřinovou přesilovku pět na tři dokázali bleskurychle hosté využít a dostali se opět do vedení. I na to ovšem dokázali domácí zareagovat, deset minut před koncem vyrovnal Jaromár Täuber. Bohužel, zhruba devět minut před koncem třetiny odskočili hosté opět do vedení, které už domácí FbC vyrovnat nedokázalo a chvíli před koncem přišlo ze strany Wizards pojištění jejich vítězství z trestného střílení.

Komentář trenéra P. Strejčka: "Dneska jsme ztráceli hodně míčků na středu a soupeř potrestal každou naší chybu. Pozitivní je, že jsme se dostali zpátky do zápasu. Bohužel naše nedisciplinovanost nás stála výsledek. Když jsme mohli jít do tlaku, tak jsme šli sedět. Děkujeme divákům a gratulujeme soupeři."

Záznam online přenosu -- https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-226165.htm

  • FbC Plzeň - 5:7 - Wizards DDM Praha 10

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


Program letní přípravy zde


Zrušení tréninků
 

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2018/19 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

Ceník Unihoc sleva dle kategorie z MOC 
Ceník Zone sleva dle kategorie z MOC
Ceník MD David sleva dle kategorie z MOC

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme