Muži "A" opět prohráli

Muži FbC Plzeň opět nedokázali dovést utkání do vítězného konce a momentálně se nachází na posledním místě Národní ligy skupiny Západ, přičemž na kontě mají čtyři body za sedm zápasů. Pro porovnání, první tým, Spartak Pelhřimov, má momentálně nasbíráno bodů osmnáct.

Co se týče posledního utkání, to odehrálo plzeňské FbC proti Turnovu. Naši muži opět byli první dvě třetiny vyrovnaným soupeřem, alespoň co se týče branek. Do třetí části šli s vedení 6:5, ale jak už to tak bývá, třetí třetina je pro plzeňské pohroma a z jednobrankového vedení nakonec dopadla prohra 7:9. Nejlepším hráčem hostů se stal junior Ondřej Horažďovský, který v zápase zaznamenal dvě asistence.

Komentář trenéra Plzně Pavla Strejčka: "Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro domácí, kterým gratulujeme k výhře. Nám stále dělá problém produktivita a proměňování šanci."