Muži A proti Děčínu neuspěli

Plzeňský celek vstoupil do zápasu s Děčínem koncentrovaně a soupeře v první třetině prakticky k ničemu nepustil. Po první periodě svítilo na tabuli přívětivé skóre 3:0. Ve druhé a třetí třetině ovšem naši hráči vyrobili velké množství individuálních chyb, které v kombinaci se střeleckým trápením znamenaly krutý výsledek 3:7 z našeho pohledu. Dvěma góly se blýskl Václav Zábran.

FbC se tak po třech kolech se ziskem tří bodů nachází na jedenáctém místě Národní ligy Západ, což znamená, že za ním je pouze jeden tým a to FBC DDM Kati Kadaň. Další zápas Plzeňany čeká v sobotu 29.9. na Lokomotivě, kde přivítají TJ Sokol Jaroměř, momentálně třetí tým soutěže.

Komentář k zápasu trenéra Jaromíra Täubera: "Do příštího zápasu se musíme odpíchnout od první třetiny. Mužstvo má velký potenciál. Pokud se vyvarujeme individuálních chyb a zlepšíme efektivitu, budeme úspěšní."