Muži B na padesát procent

Muži "B" odehraáli další dva zápasy regionální ligy mužů, ve kterých se nejdříve střetli s týmem DDM Stod a následně změřili své síly proti Tachovu.

První zápas se našim mužů výsledkově nepovedl, již po první třetině prohrávali 0:2, v polovině zápasu byla pak už ztráta pětigólová. Jediný gól FbC dokázal vstřelit v čase 25:43 Zdeněk Hegner. To ale bylo vše a muži si tak z prvního zápasu odnesli prohru 1:5.

Druhý zápas se jim ovšem vyvedl už mnohem lépe. V první třetině sice opět dostali první gól. Tuto ztrátu poté navýšil Ondřej Polák vlastním gólem, takže z první periody šli naši muži se ztrátou dvou gólů. Jedinou branku druhé třetiny vstřelil plzeňský kanonýr Jiří Lavička a do poslední části šli Plzeňané s jednogólovou ztrátou. Ta sice nezačala šťastně, prohrávali jsme už 1:3, ale pak začal kolotoč v podobě čtyř gólů FbC, které si nakonec odneslo tři body za výhru 5:3.