Mužská rezerva se vrací ze Šťáhlav se 3 body

Regionální liga mužů odstartovala o uplynulém víkendu. Nechyběla u toho ani plzeňská rezerva. Novinkou soutěže je prodloužení 3 na 3 a případné nájezdy. To se plzeňských borců netýkalo. V prvním utkání zdolali Horšovský Týn 7:5 a v druhém nestačili na Cheb 1:3

Plzeň nevstoupila do utkání s Horšovským Týnem zrovna šťastně, po 1. dějství prohrávala 1:2. Po vyrovnané 2. třetině přinesla rozuzlení až závěrečnáná část, kterou Plzeň ovládla 5:2.

FBC Plzeň B vs. Go Go Horšovský Týn 7:5
On-line

V druhém utkání byl favoritem Cheb, který v minulém soutěžním ročníku sestupoval z vyšší soutěže, Divize. To potvrdil i vývoj utkání. Cheb si po dvou třetinách vypracoval tříbrankové vedení. To korigoval v závěru utkání plzeňský Hlaváč a upravil tak výsledek na konečných 1:3. "Před zápasem jsme si řekli, že musíme ovládat míček a určovat tempo hry. To se bohužel povedlo soupeři nikoli nám. Dále nevyužít ani jednu ze 4 přesilovek je tristní." doplnil trenér Strejček.

USK Akademik Cheb vs. FBC Plzeň 3:1