Oba týmy mladších žáků o víkendu v akci

Mlži si užili dva turnaje.

V sobotu 30.3. odehrály oba týmy mladších žáků turnaje - modří v Plzni, FPW v Rokycanech. Do sestavy zasáhli také tři elevové, kteří i přes svůj útlý věk byli velkou oporou obou týmů.

Turnaj v Plzni zhodnotil trenér Václav Michálek:

,,Mladší žáci se na námi pořádaném turnaji utkali s velmi silnými soupeři v podobě Florbalové školy Plzeň, FBŠ Slavie Plzeň a Florbalu Tachov. Díky týmovému výkonu a skvělému nasazaní jsme odehráli tři vyrovnané zápasy, které nám ukázali, na čem v trénincích zapracovat a hlavně, že jdeme tou správnou cestou.

Děkuji všem hráčům za výkon a ostatním zúčastněným za povedený turnaj."

Turnaj v Rokycanech nám popsal asistent Martin Bezděk:

,,V poslední sobotě v březnu byl na programu turnaj mladších žáků v Rokycanech.

Hned první zápas byl velice vyrovnaný, asi po minutě už vedl náš tým mladších žáků 1:0 nad Horšovským Týnem. Bohužel kluci poté nezvládli druhou polovinu a nakonec podlehli týmu z Horšovského Týna 3:1.

Jako druhý zápas na programu byl se soupeřem z Tachova. Od začátku bylo na hráčích plzeňského FbC vidět, že chtějí porážku z prvního zápasu odčinit. Ale bohužel i tak Tachov dvakrát skóroval a vedli 2:0. Do druhé poloviny nastoupilo plzeňské FbC velice dobře, když půl minuty po začátku druhé poloviny snížilo na rozdíl jediné branky. Bohužel jsme nakonec dostali branku při hře bez brankáře na 3:1 a takové skóre i zůstalo na světelné tabuli po konci utkání.

Další na programu byl tým z Rokycan, který hned od začátku převzal otěže zápasu a vyhrál nad FbC Plzeň 4:0.

Poslední soupeř nebyl nikdo jiný než odvěký rival FBŠ Plzeň. Hned od začátku na ně hráči z FbC vlítli a bylo vidět, že soupeř takovou aktivitu nečekal."

Veškeré info o lize mladších žáků můžete najít zde.