Obě mužstva stržů hrála ve Šťáhlavech

V sobotu 24.11. proběhl turnaj starších žáků ve Šťáhlavech, kde jsme měli dvojité zastoupení v podobě modrého a bílého týmu. Další účastníci byli kluci z Rokycan a pořádající Florbalové školy.

Modrý tým ve svém prvním utkání podlehl domácí Florbalové škole a následně přehrál mužstvo Rokycan. Bílý tým nejprve celkem jednoznačně přehrál Rokycany a poté ve velice dramatickém a vyrovnaném utkání nakonec nestačil na domácí.

Poslední utkání pro naše mužstva bylo vzájemné poměření sil mezi modrými a bílými. Tento zápas nepřinesl příliš pohledný florbal. Utkání postrádalo vyšší tempo a zejména na bílém týmu byla patrná únava z předešlého zápasu, kde měli kluci pouze 10 minut přestávku na odpočinek. To byl rozhodující faktor, který pomohl k vítězství týmu "blue" v poměru 4:2. Na tomto turnaji se představili i tři noví hráči, kteří dobře zapadli do týmu a ukázali svůj nesporný potenciál do budoucna. Děkujeme všem rodičům za podporu.