Rezerva dorostenců si připsala 3 body

V neděli 5.  listopadu se odehrálo 2. kolo 2. ligy dorostenců.  Naše rezerva měla na svém kontě pouze 1 bod, a tak měla, co dohánět. Za tým dorostenců se ukázalo i pár dorostenek.

FBC Plzeň B vs. FBC Ramos Rokycany 

V první zápasa nás čekal soupeř z Rokycan. Rokycany hned od začátku napadali naší rozehrávku a hrozili z našich chyb. V 5. minutě po chybě ve středu hřiště šli Rokycany do vedení a vsítili jediný gól první třetiny. Do druhé třetiny jsme vstoupili velmi aktivně a srovnali jsme na 1-1 v přesilovce. Již za necelé dvě minuty, si Rokycany dvěma slepenýma brankama vrátili vedení na svou stranu. Třetí třetina byla vyrovnaná, ale naší snahu zastavil gól na 1-4. Poté jsme již museli otevřít obranu a to vyústilo v další 2 góly. Zápas skončil stavem 1-6 pro Rokycany. 

Góly: 19:11 Karolína Raslová (Eliška Kondelíková)

FBC Plzeň B vs. FBŠ Slavia Plzeň B 

V druhém zápase jsme hráli proti Slavii Plzeň. Zápas měl již od začátku vysoké tempo. Na první gól Slavie se nám podařilo ihned odpovědět. Slavie šla znovu do vedení, ale Radim Titl pěknou střelou z úhlu srovnal. Do třetice šla Slavie do jednobrankového vedení, ale vteřinu před koncem jsme udeřili z přesilovky. Ve druhé třetiny jsme odskočili do vedení 5-3, ale do konce třetiny jsme přenechali iniciativu Slavii a ta snížila. Ve třetí třetině Slavie srovnala. My jsme se, ale nevzdali, skórovali na 6-5 a utkání dohráli do vítězného konce. 

Góly:  3:31 Tomáš Páník, 7:35 Radim Titl (Jiří Winter), 11:59 Jiří Winter, 13:30 Filip Šíp (Lucie Straková), 18:25 Eliška Kondelíková (Patrik Med), 30:04 Filip Šíp (Lucie Straková)

Komentář trenéra J.Vokáče: „Z turnaje mám opravdu smíšené dojmy. V prvním zápase jsme vyrobili neskutečný počet individuálních chyb a soupeři jsme tak ulehčili celý zápas. Proti slávii už pak nastoupil uplně jiný tým, i když se opět v některých pasážích ukázala naše laxnost, ale pro větší hlad po vítězství jsme si 3 body zasloužili. Co se týče dorostenek, zkoušeli jsme je zapojit do klučičí kategorie, aby si vyzkoušely rychlejší a silovější florbal. Po této stránce jsem na holky opravdu pyšný. V prvním zápase se trošku hledaly, v druhém pak už ukázaly, že jsou rovnocennými soupeři klukům, co se florbalovosti týče. V tomto směru jsem opravdu spokojen.“

Komentář Elišky Kondelíkové: „Při prvním zápase mi přišlo, že se tak poznáváme a hledáme, hrajeme nerozmyšleně a děláme spoustu chyb. Při druhém jsme ale nastoupili jako jiný tým a změna byla znát v průběhu celého zápasu. “

 

Václav Hajšman 

 

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality

Spustili jsme oficiální Fanshop FBC Plzeň
Podívat se můžete zde

Odpadající tréninky:

Únor 2018 - Lokomotiva
20.2.2018 - Mladší a Starší žáci

19.2. - 23.2. - odpadají všchny tréninky na základních školách
19.2. - 23.2. - odpadají všechny tréninky mladších žáků
19.2. - 22.2. - odpadají tréninky starších žáků
Důvodem jsou jarní prázdniny

16.2. a 23.2. - odpadají gólmanské tréninky na 14.ZŠ

Úprava času tréninků
Pátek 14.ZŠ
Mladší žáci od 16 - 17h
Elévové/přípravka od 17 - 18h
Gólmanský trénink od 17 - 18h
Srazy na tréninky vždy 15min před

Spolupracujeme

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2017/18 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

       sleva dle kategorie z maloobchodních cen

MC DAVID sleva dle kategorie z maloobchodních cen

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme