Rozhodující zápas pro Áčko, junioři jedou až do Brna

FbC Plzeň tentokrát zažije velice nabitý víkend. Své výjezdní zápasy odehrají muži A, muži B, junioři i dorostenci. Přečtěte si, s kým vším se naši kluci utkají.

Muži A

Pravděpodobně nejdůležitější herní víkend zažije tento týden mužské Áčko. V neděli 17.2. odehrají na palubovce Wizards DDM Praha 10 utkání, jenž rozhodne, zda se následující měsíce ponesou v duchu play off či play down.

Plzeňské FbC nakukuje do play off z 9. místa a je tedy nezbytné, aby 8. Wizards porazili a to rovnou s plným počtem bodů. V minulém zápase se nám se skóre 5:7 čaroděje porazit nepodařilo, nezbývá tedy doufat, že naši hráči zvolí správnou taktiku a v mikrobuse bude na zpáteční cestě veselo.

Palce můžete držet od 16:45 a celý zápas sledovat online či osobně v hale v Kunraticích. O vyhrocené situace jistě nebude nouze.

Online FbC Plzeň - Wizards DDM Praha 10

Muži B

V tento nabitý víkend se představí také mužské béčko a to v sobotu 16.2. ve Františkově Lázních. Od 9:00 sehraje svůj zápas proti Florbal Slavoj Tachov a poté od 12:00 proti SPORT CLUB Klatovy.

Junioři

Naše juniory čeká tento víkend dlouhá cesta do Brna. V 16. kole KB ligy juniorů skupiny B budou v sobotu 16.2. od 15:30 vyzváni týmem Sokol Brno I EMKOCase Gullivers, kteří okupují až 9. místo tabulky. V předchozím zápase plzeňané své soupeře deklasovali 10:0, zopakují tento debakl?

Online FbC Plzeň - Sokol Brno 1 EMKOCase Gullivers

V neděli 17.2. poté přejedou do vedlejší haly, kde se od 11:00 utkají s namotivovanými Bulldogs Brno, kteří se na naše juníky, kteří právě okupují 3. příčku tabulky, tlačí z 5. místa. Jistě se bude jednat o velice zajímavé a emotivní utkání, jelikož předchozí zápas se rozhodoval v posledních pěti minutách. Utkání nakonec skončilo šťastně pro Plzeň 5:3.

Online FbC Plzeň - Bulldogs Brno

Dorost

Posledním týmem, který tento víkend poměří své síly, jsou naši dorostenci. V sobotu 16.2. si udělají herní výlet na sever Čech, konkrétně do Ústí nad Labem. V 10:30 poměří své síly s Florbal Teplice a od 13:30 s domácím Florbal Ústí. Tabulkově si naši dorostenci nevedou vůbec špatně, na 3. Ústí jim schází pouhých 7 bodů.

Online FbC Plzeň - Florbal Teplice

Online FbC Plzeň - Florbal Ústí

 

 

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


Program letní přípravy zde


Zrušení tréninků
 

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2018/19 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

Ceník Unihoc sleva dle kategorie z MOC 
Ceník Zone sleva dle kategorie z MOC
Ceník MD David sleva dle kategorie z MOC

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme