Rozpis tréninků

ROZPIS TRÉNINKŮ 2018/2019

Přípravka/Elévové Lochotín (ročníky 2008 a mladší)
Středa – 17 – 18h –> 4.ZŠ
Čtvrtek – 17 – 18:30h –> 4.ZŠ
Pátek – 16 – 17h –> SH Krašovská
Trenéři: J. Täuber, M. Brabec, V. Řeřicha

Přípravka/Elévové Slovany (ročníky 2008 a mladší)
Úterý – 15 – 16h –> Lokomotiva 1
Čtvrtek – 15 – 16:30h –> Lokomotiva 2
Pátek – 16 – 17h –> SH Krašovská
Trenéři: J. Winter, D. Rybnikár, M. Ehm 

Přípravka/Elévové Doubravka (ročníky 2008 a mladší)
!!!Tréninky začínají od 8.10.2018!!!

Úterý – 16 – 17h –> 14.ZŠ
Čtvrtek – 16 – 17h –> 14.ZŠ
Pátek – 16 – 17h –> SH Krašovská
Trenéři: J. Straková, D. Pešek, J. Stelzer

Mladší žáci (ročníky 2006 – 2007)
Pondělí – 17:30 – 19h –> Roudná
Úterý – 15 – 16h –> Lokomotiva 1
Čtvrtek – 15 – 16:30h –> Lokomotiva 2
Pátek – 16 – 17:30h –> 14.ZŠ (první trénink 12.10.)
Trenéři: J. Vokáč, M. Lukeš, J. Šůs, T. Holeček

Starší žáci (ročníky 2004 – 2005)
Pondělí – 19 – 20h –> Lokomotiva 2
Úterý – 16 – 17h –> Lokomotiva 1
Středa – 15:30 – 17h –> Roudná
Pátek – 18 – 19:30h –> SG
Trenéři: J. Täuber, A. Řeřicha, T. Oliverius

Dorost (ročníky 2002 – 2003)
Pondělí – 19 – 20h –> Lokomotiva 2
Úterý – 18 – 19:30h –> Lokomotiva 1
Středa – 19:30 – 21h –> Lokomotiva 2
Trenér: V. Michálek

Junioři (ročníky 2000 – 2001)
Úterý – 18 – 19:30h –> Lokomotiva 1
Úterý –19:30 – 20:30h –> Posilovna Lokomotiva
Středa – 19:30 – 21h –> Lokomotiva 1
Čtvrtek – 20:30 – 22h –> Lokomotiva 3
Trenéři: V. Michálek, V. Kuneš

Muži "B" (ročníky 1999 a starší)
Středa – 19:30 – 21h –> Lokomotiva 2

Muži "A" (ročníky 1999 a starší)
Úterý – 19 – 20h –> Roudná
Středa – 19:30 – 21h –> Lokomotiva 1
Čtvrtek – 19 - 20h –> Posilovna Lokomotiva
Pátek – 18 – 19:30h –> Lokomotiva 2
Trenéři: P. Strejček, J. Täuber

Juniorky + Ženy (ročníky 2000 – 2001 a ročníky 1999 a starší)
Úterý – 17 – 18h –> Lokomotiva 1
Čtvrtek – 18 – 19:30h –> SH Krašovská
Pátek – 17 – 18h –> SH Krašovská
Trenéři: J. Vokáč, V. Khek

​Kontakty na jednotlivé trenéry:
Telefonické a mailové kontakty na trenéry kategorií k dispozici >ZDE<

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality

Zrušení tréninků

MSH Lokomotiva

Mladší žáci
3.12. - Pondělí - 17:30-19:00h - Roudná

Starší žáci
3.12. - Pondělí - 19-20:00h

Dorost
3.12. - Pondělí - 19-20:00h

Junioři
5.12. - Středa - 19:30-21:00h
19.12. - Středa - 19.30-21:00h

Muži "A"
23.11. - Pátek - 18-19:30h
30.11. - Pátek - 18-19:30h
5.12. - Středa - 19:30-21:00h
7.12. - Pátek - 18-19:30h
19.12. - Středa - 19.30-21:00h

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2018/19 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

Ceník Unihoc sleva dle kategorie z MOC 
Ceník Zone sleva dle kategorie z MOC
Ceník MD David sleva dle kategorie z MOC

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme