Víkend patří starším žákům a mužům B

Celostátní soutěže nám již skončily, ale krajské ligy pokračují. Vše můžete navštívit přímo v Plzni!

Muži B

V sobotu 23. března odehraje naše mužská rezerva zápasy 21. kola regionální ligy mužů na hale Slavia VŠ Plzeň.

8:00 - USK Akademik Cheb - FbC Plzeň B

12:30 - FbC Plzeň B - Florbalová škola Plzeň B

Starší žáci blue

Na stejné hale Slavia VŠ Plzeň akorát o den později, tj v neděli 24. března odehrají modří strži turnaj s následujícími zápasy:

9:10 - FbC Plzeň blue - FB Hurrican Karlovy Vary

10:30 - FbC Plzeň blue - FBŠ Slavia Plzeň

11:50 - Florbal Sokolov - FbC Plzeň blue

13:50 - Florbalová škola Plzeň bílí - FbC Plzeň blue

Starší žáci white

Ani bílí starší žáci nebudou tento víkend o florbal ochuzeni. V sobotu 23.3. odehrají v MSH Plzeň Lokomotiva II námi pořádaný turnaj s těmito zápasy:

9:00 - GO - GO Horšovský Týn - FbC Plzeň white

11:00 - TJ Sokol 1. FBC Toužim - FbC Plzeň white

12:20 - MDDM Plamen Rescom Ostrov - FbC Plzeň white

 

Budeme se těšit, že přijdete své synátory podpořit! smiley

 

 

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


Odpadající tréninky září 

Minipřípravka Slovany
19.9. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.
31.10. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.

Přípravka/Elévové Slovany
19.9. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 15-16h - Loko I. 
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.

Mladší žáci
19.9. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 15-16:15h - Loko I.
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.

Starší žáci
16.9. - pondělí - 19-20h - Loko II.
20.9. - pátek - 18-19:30h - SG
1.10. - úterý - 16-17:15h - Loko I.

Dorost "A"
16.9. - pondělí - 20-21h - Loko II.
18.9. - středa - 18-19:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
30.10. - středa - 18-19:30h - Loko II.

Dorost "B"
16.9. - pondělí - 20-21h - Loko II.
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
1.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Junioři "A"
19.9. - čtvrtek - 20:30-22h - Loko III.
1.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
2.10. - středa - 19:30-21h - Loko I.
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.

Junioři "B"
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
1.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Muži "A"
19.9. - čtvrtek - 20:30-22h - Loko III.
20.9. - pátek - 18-19:30h - Loko II.
27.9. - pátek - 18-19:30h - Loko II.
2.10. - středa - 19:30-21h - Loko I.

Muži "B"
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2019/20 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme