Víkendové preview 24. - 25. 11.

Víkendové preview 24. – 25. 11.

Elévové hrají doma, junioři jedou na dlouhý trip přes celou republiku až do Havířova, muži hrají v Praze. Víkendové preview je tady.

Muži „A“

Minulý zápas se mužům FbC příliš nepovedl, pražským Wizards sice dlouhou dobu statečně vzdorovali, ale ve třetí třetině se utkání bohužel zlomilo a z domácího prostředí si tak Plzeňané do tabulky Národní ligy Západ neodnesli ani jeden bod za prohru 5:7. Jestliže nad jejich síly byl tým na momentálně desáté pozici, nyní je čeká pořádný oříšek.

Na řadě mají totiž zápas proti Orce Čelákovice, což je tým nacházející se na první pozici se ziskem čtyřiadvaceti bodů za jedenáct zápasů. Utkání, které se odehraje v pražské hale v Čakovicích, začíná v neděli od osmnácti hodin.

ASK Orka Čelákovice vs FbC Plzeň – SH Čakovice – 18:00

Online -- https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-226180.htm

Junioři

Druhá elitní kategorie, která se představí tento víkend, jsou junioři, které čeká zřejmě nejdelší výlet tuto sezonu. V sobotu je od jedné hodiny čeká utkání proti Panthers Otrokovice. Doma jsou Panthers velmi nevyzpytatelným týmem, který dokáže zazlobit i o několik levelů lepší soupeře, proto naše hráče nečeká nic jednoduchého.

PANTHERS OTROKOVICE vs FbC Plzeň – SH Štěrkoviště Otrokovice – 13:00

Online -- https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-231737.htm

Druhý zápas mají junioři na plánu v neděli od dvou hodin v Havířově proti domácímu týmu, který loni nesl název Torpedo. To také určitě nebude lehký zápas, loni tam naši junioři domácímu týmu podlehli po nájezdech.

Florbal Exelsior Havířov vs FbC Plzeň – MSH Havířov – 14:00

Online -- https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-231775.htm

Starší žáci

Obě družstva starších žáků mají na programu stejný turnaj, a to třetí koš, který se odehraje v sobotu v hale Šťáhlavy. Postupně se utkají s Florbalovou školou, Rokycany a jako poslední bude také k vidění vzájemný zápas obou družstev proti sobě. Přijeďte strže do Šťáhlav podpořit a udělat jim příjemnou atmosféru.

Elévové

Elévy čekají dva turnaje, White tým začne v sobotu na 14. základní škole zápasy s Florbalovou školou, Horšovským Týnem, Klatovami, Slávií a Domažlicemi. Následovat bude další den turnaj týmu Blue na košutecké hale Krašovská. Tam se naše děti utkají se Slávií, Tachovem, Florbalovou školou a K. Vary.

Juniorky

Po pauze si na své přijdou i juniorky, které se vydají v neděli na Klatov na dva zápasy. Začnou v půl dvanácté proti plzeňské Slávii, druhý zápas odehrají proti Chodovu. Momentálně se nacházejí na třetí pozici tabulky druhé ligy juniorek, jejich první soupeř, tedy Slavie, je na místě první, Chodov je pak o místo pod FbC.

FbC Plzeň vs FBŠ Slavia Plzeň – SH ZŠ Čapkova Klatovy – 11:30

FbC Plzeň vs TJ Plamen Chodov – SH ZŠ Čapkova Klatovy  – 13:10

 

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


 

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2018/19 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

Ceník Unihoc sleva dle kategorie z MOC 
Ceník Zone sleva dle kategorie z MOC
Ceník MD David sleva dle kategorie z MOC

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme