Víkendové turnaje našich nejmladších!

Naše nejmladší kategorie čekala náročná florbalová sobota, kdy se družstva zúčastnila turnajů v Tachově, na 33. ZŠ a také v Domažlicích.

Elévové odehráli svůj turnaj o týden později, než bylo původně v plánu. Zřejmě i z tohoto důvodu dorazilo na turnaj pouhých 6 statečných, kteří ale srdnatě bojovali a předvedli povedenou hru. V Domažlicích byl vidět pokrok v dovednostech, který kluci díky své disciplíně a snaze v tréninku udělali. Těšíme se společně na další turnaj, kde věřím, že kluci ukážou zase něco nového a budou se stále zlepšovat po všech stránkách.

 

Naše nejmladší kategorie odehrála turnaj na 33. ZŠ, kde se představilo družstvo white. Turnaj si společně s trenérkou Julčou všichni náramně užili, a jelikož jde vidět u většiny nových členů našeho klubu posun směrem vzhůru a jejich nadšení šířilo dobrou náladu v celé tělocvičně, už se nemohou dočkat dalšího turnaje, který nás brzy čeká.

 

Přípravka blue zavítala na turnaj do, pro nás již dobře známého, Tachova, kde děti předvedly opět plno florbalového nadšení, dovedností a zápalu do hry. Premiéru v pozici trenéra si užil Lukáš Hnát, který vedl nejen celý tým, ale zároveň své dvě ratolesti za povedenou hrou a zábavou, která se musela všem divákům líbit. Věřím, že po takové trenérské premiéře Lukáš neřekl poslední slovo a do trénování se zapojí nejen on, ale i jiní odvážlivci z řad rodičů.

 

Děkuji všem za zvládnutí florbalové soboty a těším se na další zážitky spojené s Vámi a florbalem.

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality

Odpadající tréninky:

od 1.6. do 31.7. bude uzavřena hala Lokomotivy II. (MSH Plzeň II.)
- tréninky budou z haly přesunuty na venkovní hřiště (informace zde)

V měsíci červenec nejsou tréninky žádné kategorie

Plán letní přípravy zde

 

Spolupracujeme

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2017/18 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

       sleva dle kategorie z maloobchodních cen

MC DAVID sleva dle kategorie z maloobchodních cen

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme