Víkendový souhrn 10.2. – 11.2.

Další florbalový víkend je za námi a my máme pro vás souhrn výsledků našich družstev. Níže se dočtete, jak si vedla.

Muži “A“ v sobotu odpoledne vyrazili na do Kadaně, kde se utkali proti domácím Katům. Muži si připsali jasnou výhru 5:10.

Muži “B“ v neděli svoje zápasy sehráli ve Šťáhlavech. Nejprve si poradili s Florbalovou akademií Plzeň B 4:5 a poté porazili v prodloužení DDM Stod 7:6.

Juniorský tým odjel na víkendový florbalový trip. V sobotu tým zavítal do Otrokovic, kde nestačil na domácí Panthery a prohrál 7:3. V neděli se junioři utkali se Sokoly z Pardubic a po vyrovnaném utkání prohráli v prodloužení 6:5.

Oba týmy starších žáků se v sobotu vydali bojovat o své body do tabulek.
FBC Plzeň BLUE sehrálo svoje utkání v Karlových Varech, kde nejdříve porazilo domácí Karlovy Vary White 4:3, poté prohrálo FBŠ Slavii Plzeň 5:3 a v posledním zápase si nedokázalo poradit s FBC Rokycany a podlehlo vysoko 9:2.
Zato FBC Plzeň WHITE si ve 3. koši poradilo se všemi soupeři a postupně vyhrálo 9:0 nad Karlovými Vary Black, 7:4 nad FBC Toužim a 7:3 nad Horšovským Týnem.

Ženy měly černou sobotu a utrpěly 3 debakly na pořádaném turnaji v Plzni. Postupně prohrály 7:0 s Florbalovou akademií MB E, poté 19:5 s týmem FBC Texas C a v posledním zápase s SK Florbal Benešov 20:3.