Víkendový souhrn 17.3. – 18.3.

Víkendový souhrn 17.3. – 18.3.

Máme tu další začátek pracovního týdne a tedy i souhrn výsledků našich družstev. Přečtěte si, jak si vedla či nevedla níže.

Junioři v sobotu vstoupili do osmifinále play-off KB ligy proti Gullivers Brno. Po vyrovnaných dvou třetinách jsme nakonec vyhráli 12:5. Druhý zápas v Brně byl o poznání odlišný a bohužel se nám nepovedlo v základní hrací době vyrovnat a prohráli jsme 4:3. Následovala letošní novinka pod názvem tiebreak, tedy 20 minutová třetina namísto třetího zápasu. Tiebreak naši junioři odehráli skvěle a zvítězili 1:0. Na zápasy 2:1 a postoupili do čtvrtfinále, kde se utkají s týmem z Ostravy.

Dorostenci  si v neděli, tak slavně nevedli a bohužel prohráli oba své zápasy a dost se jim vzdálila účast v nadstavbě 1. dorostenecké ligy. Nejdříve zaváhali s týmem z České Lípy 1:3 a posléze prohráli v plzeňském derby 2:5 s FBŠ Slavií Plzeň.

Obě družstva našich mladších žáků bojovali o víkendu v Plzni a Tachově. O dění na turnajích vás budeme informovat tento týden v dalších článku zde

Ženský tým FBC Plzeň měl úspěšnou neděli. Ze tří zápasů si ženy připsaly 5 bodů za vítězství a dvě remízy. Nejdříve porazily tým Rakovníku 5:4 a posléze remizovaly s týmy Blacky Angels 3:3 a s Pitbullkami z Kolína 2:2.

 

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality

Odpadající tréninky:

od 1.6. do 31.7. bude uzavřena hala Lokomotivy II. (MSH Plzeň II.)
- tréninky budou z haly přesunuty na venkovní hřiště (informace zde)

V měsíci červenec nejsou tréninky žádné kategorie

Plán letní přípravy zde

 

Spolupracujeme

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2017/18 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

       sleva dle kategorie z maloobchodních cen

MC DAVID sleva dle kategorie z maloobchodních cen

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme