Vyrovnaný zápas mužů vyhrála Orka

Muži "A" se v neděli vydali do pražských Čakovice, kde je čekal zápas proti prvnímu týmu Národní ligy Západ Orce Čelákovice.

První desetiminutovka naznačila, že se bude jednat o vyrovnané utkání, domácí sice pokaždé vedli, ale Plzeňané dokázali vyrovnat a dokonce se na konci ujmout vedení, takže do prostřední části šlo FbC s jednobrankovým náskokem 5:4. Po deseti miutách druhé třetiny bylo skóre navýšené už na 6:4, potom ale domácí zaveleli k obratu a deset minut před koncem třetí třetiny vedli už 9:6. Snížit dokázal Václav Zábran, ale na vyrovnání to nestačilo. 

FbC ztratilo další dobře rozehraný zápas a momentálně se nachází na devátém místě Národní ligy.

Záznam online přenosu -- https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-226180.htm

  • ASK Orka Čelákovice - 10:7 - FbC Plzeň 

Foto: ASK Orka Čelákovice

Plzeňský florbalový klub FBC Plzeň on Facebook

Aktuality


Odpadající tréninky září 

Minipřípravka Slovany
19.9. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.
31.10. - čtvrtek - 15-16h - Loko II.

Přípravka/Elévové Slovany
19.9. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 15-16h - Loko I. 
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.

Mladší žáci
19.9. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 15-16:15h - Loko I.
31.10. - čtvrtek - 15-16:30h - Loko II.

Starší žáci
16.9. - pondělí - 19-20h - Loko II.
20.9. - pátek - 18-19:30h - SG
1.10. - úterý - 16-17:15h - Loko I.

Dorost "A"
16.9. - pondělí - 20-21h - Loko II.
18.9. - středa - 18-19:30h - Loko II.
1.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
30.10. - středa - 18-19:30h - Loko II.

Dorost "B"
16.9. - pondělí - 20-21h - Loko II.
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
1.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Junioři "A"
19.9. - čtvrtek - 20:30-22h - Loko III.
1.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.
2.10. - středa - 19:30-21h - Loko I.
22.10. - úterý - 18:15-19:30h - Loko I.

Junioři "B"
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
1.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
22.10. - úterý - 17:15-18:16h - Loko I.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Muži "A"
19.9. - čtvrtek - 20:30-22h - Loko III.
20.9. - pátek - 18-19:30h - Loko II.
27.9. - pátek - 18-19:30h - Loko II.
2.10. - středa - 19:30-21h - Loko I.

Muži "B"
18.9. - středa - 19:30-21h - Loko II.
30.10. - středa - 19:30-21h - Loko II.

Klubové značky

         - UNIHOC - ZONE - MCDAVID -

       Katalogy 2019/20 pod obrázky značek.

         

                     

                  Objednávkový formulář

 

Fotogalerie

Hlavní partneři

Florbalový partner

    

Partneři


        

     

      

   

      

   

    

 

Spolupracujeme