Rozpis tréninků
Rozpis tréninků pro sezonu 2020/2021
Vítáme Vás v nové sezoně!
Všechny tréninky kromě minipřípravek začínají od 2. září.
Minipřípravky začínají od 21. září.
Rozpis najdete celoročně v záložce Rozpis tréninků.
Minipřípravka (ročníky 2015 a mladší)
Košutka
úterý - 17:00-18:00 - hala Krašovská
Doubravka
úterý - 16:00-17:00 - 14. ZŠ
Slovany
čtvrtek - 15:00-16:00 - Lokomotiva II
Přípravka (ročníky 2012-2014)
Košutka
pondělí - 16:30-18:00 - Roudná
úterý - 17:00-18:00 - Krašovská
pátek - 16:00-17:00 - Krašovská
Doubravka
pondělí - 16:30-18:00 - Roudná
úterý - 16:00-17:00 - 14. ZŠ
čtvrtek - 16:00-17:00 - 14. ZŠ
Slovany
pondělí - 16:30-18:00 - Roudná
úterý - 15:00-16:15 - Lokomotiva I
čtvrtek - 15:00-16:30 - Lokomotiva II
Elévové (ročníky 2010-2011)
Košutka
pondělí - 16:30-18:00 - Roudná
úterý - 17:00-18:00 - Krašovská
pátek - 16:00-17:00 - Krašovská
Doubravka
pondělí - 16:30-18:00 - Roudná
úterý - 16:00-17:00 - 14. ZŠ
čtvrtek - 16:00-17:00 - 14. ZŠ
Slovany
pondělí - 16:30-18:00 - Roudná
úterý - 15:00-16:15 - Lokomotiva I
čtvrtek - 15:00-16:30 - Lokomotiva II
Mladší žáci (ročníky 2009-2008)
pondělí - 17:30-19:00 - Roudná
úterý - 15:00-16:15 - Lokomotiva I
čtvrtek - 15:00-16:30 - Lokomotiva II
Starší žáci (ročníky 2007-2006)
pondělí - 19:00-20:00 - Lokomotiva II
úterý - 16:00-17:15 - Lokomotiva I
středa - 15:30-17:00 - Roudná
pátek - 18:00-19:30 - Lokomotiva IV (SG)
Dorostenci (ročníky 2005-2004)
pondělí - 17:00-19:00 - Roudná regenerace
úterý - 17:30-19:30 - Lokomotiva I
středa - 18:00-19:30 - Lokomotiva II
pátek - 18:00-19:30 - Lokomotiva II
Junioři (ročníky 2002-2003)
pondělí - 17:00-19:00 - Roudná regenerace
úterý - 17:30-19:30 - Lokomotiva I
středa - 18:00-19:30 - Lokomotiva II
pátek - 18:00-19:30 - Lokomotiva II
Neelitní družstva (dorost B, junioři B, muži B)
středa - 19:30-21:00 - Lokomotiva II
pátek - 17:00-18:00 - Krašovská
Ženy (ročníky 2006 a starší)
pondělí - 19:00-20:00 - Lokomotiva II
úterý - 18:00-19:00 - Krašovská
čtvrtek - 18:00-19:30 - Krašovská
Muži A
pondělí - 20:00-21:00 - Lokomotiva II
středa - 19:30-21:00 - Lokomotiva I
čtvrtek - 20:30-22:00 - Lokomotiva III
pátek - 17:00-18:00 - 14. ZŠ
Golmanské tréninky
pátek - 16:00-17:00 - 14. ZŠ