Home > Články > Áčko ani na třetí pokus Start neporazilo, sezóna končí pro juniorku

Áčko ani na třetí pokus Start neporazilo, sezóna končí pro juniorku

Mužský A-tým prohrává domácí utkání 4:6 a příští neděli pojede do Prahy odvracet konec sezóny a pád do Národní ligy. Sezóna už skončila pro juniorku, která si neporadila s Pardubicemi.

MUŽI A

⚔️ FbC Plzeň vs FAT PIPE Start98 4:6

Mužský A-tým bohužel ani na třetí pokus nedokázal Start porazit a připisuje si třetí porážku v sérii. Vstup do utkání se nám opět povedl, již po 4 minutách hry se trefil Nový.

Poté ovšem přišel úsek zápasu, který se nakonec ukázal jako rozhodující. 4 inkasované góly v rozmezí 5 minut a Start si tím vybudoval rozhodující náskok.

Když už to vypadalo, že je utkání za stavu 6:2 rozhodnuté, trefili jsme se 2x během jedné minuty a do třetí třetiny šel Start s náskokem pouhých 2 gólů. Třetí třetina byla v naší režii, bohužel jsme si vytvořené šance nedokázali proměnit a skóre se tak už nezměnilo.

Stav série je tak 0:3 a my pojedeme příští neděli do Prahy odvracet konec sezóny a bojovat o návrat série zpět před naše skvělé fanoušky.

SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ Akademie FbC Plzeň & FBŠ Slavia vs SOKOLI Pardubice 5:6p
⚔️ SOKOLI Pardubice vs Akademie FbC Plzeň & FBŠ Slavia 10:8

Juniorka nezvládla čtvrtfinálovou sérii s Pardubicemi a sezóna tak pro ni končí. Úvod prvního zápasu jsme měli povedený, po dvou třetinách jsme vedli 4:1. Bohužel velmi nepovedená třetí třetina zapříčinila, že jsme šli do prodloužení. V něm se hosté trefili hned z buly a první bod tak putoval do Pardubic.

Na druhý zápas jel juniorský tým ve značně oslabené sestavě. Po velkém boji, ve kterém jsme si dokázali opět vypracovat náskok, jsme ale prohráli i tento zápas a série tak končí 2:0 pro pardubický tým.